• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : پنجشنبه 20 مهر 1396 / 07:47   کد خبر : 5230   گروه : علمی و فناوری

ساماندهی تعرفه اینترنت در حوزه ثابت و همراه از برنامه های وزارت ارتباطات است

وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به در دست بررسی بودن تغییر در روش فروش حجمی اینترنت ثابت در کمیسیون تنظیم مقررات گفت:کاهش هزینه ها و خروج از حالت حجمی دو شاخص مهمی است که باید در تغییر روش ارائه اینترنت لحاظ شود.

وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به در دست بررسی بودن تغییر در روش فروش حجمی اینترنت ثابت در کمیسیون تنظیم مقررات گفت:کاهش هزینه ها و خروج از حالت حجمی دو شاخص مهمی است که باید در تغییر روش ارائه اینترنت لحاظ شود.

به گزارش نوای آبیدر به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمد جواد آذری جهرمی روز چهارشنبه پس از پایان جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران افزود: تغییر در روش فروش اینترنت حجمی در بخش ثابت یکی از موضوع هایی بود که از نخستین روز آغاز به کار دولت دوازدهم بر آن تاکیدشده است.

 

وزیر ارتباطات ادامه داد: بر این اساس اکنون بحث های کارشناسان با اپراتورهای عرضه کننده و اعضای کمیسیون تنظیم مقررات که مرجع اصلی تصویب تعرفه ها است در جریان است.


آذری جهرمی  اظهار کرد: در جلسه بعدی، کمیسیون وارد شور در باره نهایی شدن تغییر در روش فروش اینترنت حجمی بخش ثابت می شود که پس از تصویب آن درباره جزییات این طرح اطلاع رسانی  می شود.


وی تصریح کرد: اصل بحث این است که یک وحدت نظر در این باره وجود دارد که در روش جدید هم باید کاهش هزینه ها مدنظر قرارگیرد و علاوه بر آن روش فروش حجمی اینترنت ثابت تغییر کند.

سپاه پاسداران مورد حمایت مردم و دولت است
عضو هیات دولت درباره علت عصبانیت آمریکا از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه سپاه هیچ فاصله ای با مردم ندارد، گفت: رویکرد سپاه ایستادن در کنار ملت های مسلمان جهان چه در عراق، سوریه، یمن و افغانستان است.


آذری جهرمی ادامه داد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره به یاری مردم مظلوم پرداخته است و طبیعی است که دولت مردان آمریکا از این رویکرد سپاه عصبانی باشند.


عضو کابینه دولت دوازدهم با بیان اینکه سپاه از دل مردم است، گفت:سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مورد حمایت مردم و دولت است.


وی افزود: امید است دولتمردان آمریکا این اشتباه را انجام ندهند که نسبت به سپاه گستاخی کنند چراکه مردم و دولت این گستاخی را بی‌پاسخ نمی‌گذارند.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

 محمد جواد آذری جهرمی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات فروش حجمی اینترنت

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->