• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : یکشنبه 16 مهر 1396 / 10:39   کد خبر : 5221   گروه : اجتماعی

نیروهای خرید خدمت، مربیان پیش دبستانی و حق التدریس‌ها در کُردستان بکارگیری می‌شوند

رئیس امور اداری آموزش و پرورش کردستان گفت: تعدادی از مربیان پیش دبستانی، نیروهای خرید خدمات آموزشی و حق التدریس های سابق در استان، با رعایت ضوابط مربوطه به صورت حق التدیس جدید و در حد نیاز شهرستان ها و مناطق تابعه بکارگیری می شوند.

رئیس امور اداری آموزش و پرورش کردستان گفت: تعدادی از مربیان پیش دبستانی، نیروهای خرید خدمات آموزشی و حق التدریس های سابق در استان، با رعایت ضوابط مربوطه به صورت حق التدیس جدید و در حد نیاز شهرستان ها و مناطق تابعه بکارگیری می شوند.

به گزارش نوای آبیدر، ایوب قادریان، رییس اداره امور اداری آموزش و پرورش استان کُردستان گفت: در راستای اجرای قانون اصلاح تبصره 10ماده 17 قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس و...مصوب 3/6/95 مجلس محترم شورای اسلامی، تعدادی از نیروهای خرید خدمات آموزشی، مربیان پیش دبستانی مدارس دولتی و حق التدریسهای سابق در حد نیاز شهرستانها و مناطق تابعه و با رعایت ضوابط مربوطه به صورت حق التدریس جدید بکارگیری خواهند شد.

 

وی افزود: بکارگیری نیروهای حق التدریس سالهای 94 و95 به شرط نیاز به رشته وتدریس آنان با اولویت اشتغال در مناطق کمتر توسعه یافته و روستاهای محروم آن آموزش، مجدداً در سال تحصیلی جاری بلامانع است.

 

قادریان با بیان اینکه بکارگیری این افراد صرفاٌ جهت تدریس در حد نیازهای واقعی و به شرط سازماندهی کلیه نیروهای رسمی و پیمانی موجود و با رعایت مفاد طرح توسعه سنواتی و سازماندهی عوامل آموزشی سال تحصیلی جاری و هم چنین با رعایت سقف میزان حق التدریس واگذار شده به مناطق  آموزشی سطح استان و در صورت  وجود کلاس خالی بدون معلم مجاز می باشد، اظهار داشت : بدیهی است استفاده از این نیروها در امور غیر از تدریس ( مانند مربی پرورشی ، مشاور و ... ) و یا در صورت وجود نیروی مازاد یا کسر ساعت موظف در رشته /جنس /دوره مربوطه ممنوع بوده وصددرصدغیرقانونی است.

 

وی با تاکید بر این موضوع که صرفاٌ افرادی مشمول این شیوه نامه هستند که قبلاً مدارک آنان وفق ضوابط مذکور بررسی و تأیید شده است، گفت: متقاضیانی که در نواحی یک و دو سنندج و مناطق زیویه، کرانی، سریش آباد و موچش ثبت نام نموده اند می توانند درخواست بکارگیری خود را به ترتیب به مناطق کلاترزان، سقز، بیجار، قروه، کامیاران و یا سایر شهرستان های نیازمند استان حداکثر تا 20/7/96 ارائه نمایند.

 

رییس اداره امور اداری آموزش و پرورش کردستان با تاکید بر اینکه بکارگیری افراد موصوف به صورت حق التدریس با دارا بودن حداقل مدرک دانشگاهی خواهد بود گفت: افراد واجد شرایط برای کسب اطلاع بیشتر و پیگیری روند امورفرصت دارند تا تاریخ 18/7/96 به ادارات آموزش و پرورش شهرستان محل اقامت خود و دیگر شهرستانهای نیازمند به نیرو مراجعه نمایند. 

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

آموزش و پرورش کُردستان نیروهای حق التدریس آموزش و پرورش استخدامی خرید خدمت

نظرات بینندگان :

احمد دوشنبه 17 مهر 1396 | 21:20 پاسخ

سلام در این اگهی منطور از اینکه قبلا ثبت نام کرده ان چیه

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->