• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : یکشنبه 16 مهر 1396 / 10:29   کد خبر : 5219   گروه : اقتصادی
با احداث خیابان 12 و 16 متری؛

اتصال تعاونی آب و فاضلاب شهرک ساحلی به بلوار 36 متری نظام مهندسی سنندج

معاون فنی و عمرانی شهرداری سنندج از احداث خیابان 12 متری و 16 متری تعاونی آب و فاضلاب  واقع در شهرک ساحلی خبر داد و گفت: با  احداث این دو خیابان دسترسی  آسان ساکنان تعاونی آب و فاضلاب و همچنین آپارتمانهای کمیته امداد به بلوار 36 متری نظام مهندسی مهیا شد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری سنندج از احداث خیابان 12 متری و 16 متری تعاونی آب و فاضلاب واقع در شهرک ساحلی خبر داد و گفت: با احداث این دو خیابان دسترسی آسان ساکنان تعاونی آب و فاضلاب و همچنین آپارتمانهای کمیته امداد به بلوار 36 متری نظام مهندسی مهیا شد.

به گزارش نوای آبیدر، "محمد صدیق فتحی" معاون فنی و عمرانی شهرداری سنندج گفت: احداث خیابان‌های جدید با هدف ایجاد دسترسیهای جدید و در راستای سهولت در تردد شهروندان یکی از برنامه های عمرانی شهرداری است.


وی اظهار کرد: با هدف سهولت در تردد ساکنان شرکت تعاونی آب و فاضلاب و همچنین آپارتمانهای کمیته امداد عملیات احداث دو خیابان 12 متری و 16 متری در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.


معاون فنی و عمرانی شهرداری سنندج با بیان اینکه خیابان 12 متری شرکت آب و فاضلاب دارای طول 600 متری و عرض 12 متری است که با احداث آن به خیابان 16 متری وصل گردید، افزود: با احداث خیابان 12 متری و 16 متری این دو خیابان به بلوار 36 متری نظام مهندسی وصل شد.


وی اعلام کرد: برای احداث این دو خیابان عملیاتی نظیر 6 هزار متر مربع آسفالت، 2500 متر مکعب خاکبرداری، یک هزار متر اساس، 1200 متر جدول گذاری و 850 تن آسفالت صورت گرفت.


فتحی هزینه احداث این دو خیابان را دو میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: هزینه احداث این دو خیابان از محل اعتبارات داخلی شهرداری تامین شده است. 

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

شهرداری سنندج بلوار ساحلی بلوار 36 متری نظام مهندسی احداث خیابان

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->