• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : چهارشنبه 12 مهر 1396 / 09:47   کد خبر : 5217   گروه : حوادث
در شش ماهه نخست سال جاری:

انجام 659 عملیات امداد و نجات توسط آتش نشانی سنندج

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از انجام 559 عملیات امداد و نجات توسط نیروهای آتش نشانی در شش ماهه نخست سالجاری خبر داد و گفت: 323عملیات مربوط به حوادث آتش سوزی و 336 مورد مربوط به عملیات امداد و نجات بوده است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از انجام 559 عملیات امداد و نجات توسط نیروهای آتش نشانی در شش ماهه نخست سالجاری خبر داد و گفت: 323عملیات مربوط به حوادث آتش سوزی و 336 مورد مربوط به عملیات امداد و نجات بوده است.

به گزارش نوای آبیدر، "رامین اسدنژاد" مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج با بیان اینکه این سازمان در شش ماهه نخست سالجاری 659 عملیات آتش سوزی و امداد و نجات را انجام داده، گفت: از این مقدار عملیات انجام شده 323 فقره مربوط به حوادث آتش سوزی و 336 مورد نیز  عملیات امداد و نجات بوده است.


وی اظهار کرد: حوادث آتش سوزی شش ماهه نخست امسال شامل 194 فقره مربوط به فضای سبز، کشاورزی، مرتع و جنگل، 32 فقره مسکونی، 31 فقره خودرو و ماشین آلات، 29 فقره ضایعات و زباله، 23 مورد تجاری، 4 مورد انبار، صنعتی و اداری هر کدام یک مورد و 8 فقره سایر موارد بوده است.


مدیرعامل آتش نشانی سنندج افزود: 95 فقره گرفتن حیوانات وحشی و موذی، 57 فقره آسانسور، تصادف و آبگرفتگی هر کدام 14 مورد، 13 فقره گیر کردن انگشتر، 5 فقره سقوط در چاه و ریزش چاه، عملیات غواصی 3 مورد، ریزش آوار و چرخ گوشت هر کدام 2 مورد، خفگی و گاز گرفتگی یک فقره و 8 عملیات نیز در بخش سایر موارد از جمله عملیات های امداد ونجات این سازمان در شش ماهه نخست سالجاری بوده است.


اسدنژاد گفت: در حوادث رخ داده امسال 7 نفر فوت کرده و 30 نفر هم مصدوم شدند که دونفز از فوتی ها بر اثرغرق شدگی 2 نفر در حوادث رانندگی و سه نفر هم سایر حوادث بوده است.


وی در بخش آموزش تعداد افراد آموزش دیده را 744 مورد عنوان کرد و خاطرنشان کرد: 694 نفر تحت آموزش های برون سازمانی قرار گرفته و 50 نفر نیز به صورت درون سازمانی آموزش دیده اند.


انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

آتش نشانی سنندج رامین اسد نژاد امداد و نجات

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->