• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : دوشنبه 10 مهر 1396 / 12:10   کد خبر : 5206   گروه : اجتماعی
سرپرست شهرداری خبر داد:

چارت جدید شهرداری‌ سنندج ابلاغ شد/ تشکیل سه سازمان جدید/شهردای بهاران به منطقه ارتقا یافت

سرپرست شهرداری سنندج از ابلاغ چارت جدید شهرداری خبر داد و گفت: چارت جدید شهرداری شامل چهار معاونت، چهار منطقه، نه سازمان و پانزده مدیریت است.

سرپرست شهرداری سنندج از ابلاغ چارت جدید شهرداری خبر داد و گفت: چارت جدید شهرداری شامل چهار معاونت، چهار منطقه، نه سازمان و پانزده مدیریت است.

به گزارش نوای آبیدر، "علیرضا کاظمی" سرپرست شهرداری سنندج گفت: با هدف تحول در ساختار اداری شهرداری و تعیین تکلیف نیروی انسانی بر اساس تخصص گرایی تدوین چارت جدید در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.


وی اظهار کرد: بسیاری از مشکلاتی که در سیستم اداری و سازمانی شهرداری وجود دارد ناشی از عدم وجود چارت سازمانی متناسب با وضعیت موجود بوده و به همین دلیل در سال گذشته و در راستای ضوابط و مقررات ابلاغی این شهرداری اقدام به بازنگری و تدوین چارت سازمانی جدید نمود.


وی از ابلاغ چارت جدید شهرداری سنندج خبر داد و گفت: چارت جدید پس از تدوین به سازمان شهرداریها و دهیاریهای ارسال و پس از تصویب چارت جدید جهت اجرا به این شهرداری ابلاغ شد.


کاظمی با بیان اینکه در چارت قبلی شهرداری 519 پست سازمانی وجود داشت که در چارت جدید 1148 پست سازمانی وجود دارد اعلام کرد: چارت جدید شامل چهار معاونت توسعه مدیریت و منابع، شهرسازی و معماری، خدمات شهری و معاونت فنی و امور زیربنایی است.


وی افزود: براساس چارت جدید تعداد مناطق از سه منطقه به چهار منطقه افزایش یافته و ناحیه بهاران به عنوان منطقه  چهار در چارت جدید تعریف شده است.


وی گفت: تعریف 15 مدیریت و ایجاد سه سازمان جدید با عنوان سازمان فناوری، اطلاعات و ارتباطات، سازمان سرمایه گذاری و مشارکت مردمی و سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی از مهمترین تغییرات در اصلاح ساختار سازمانی جدید بوده است.


سرپرست شهرداری سنندج با بیان اینکه ابلاغ چارت جدید شهرداری تحول عظیمی در ساختار نیروهای انسانی در برخواهد داشت، گفت: اجرایی شدن چارت جدید سلامت اداری، افزایش بهره وری، ایجاد انگیزه، پاسخگویی مطلوب و ارتقاء خدمات را به دنبال خواهد داشت.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

شهرداری سنندج چارت جدید شهرداری سنندج چارت سازمانی علیرضا کاظمی

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->