• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : شنبه 25 شهریور 1396 / 08:48   کد خبر : 5179   گروه : علمی و فناوری
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 سنندج:

دانش آموزان نباید از تحصیل بازبمانند/خانواده‌ها فرزندان خود را از آسیب‌های اجتماعی آگاه سازند

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 سنندج گفت: هیچ دانش آموزی نباید به هیچ دلیلی از تحصیل باز بماند و دانش آموزانی که به دلایل معیشتی دچار مشکل شده اند، آموزش و پرورش با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) سعی در رفع دغدغه معیشتی آنان خواهد نمود

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 سنندج گفت: هیچ دانش آموزی نباید به هیچ دلیلی از تحصیل باز بماند و دانش آموزانی که به دلایل معیشتی دچار مشکل شده اند، آموزش و پرورش با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) سعی در رفع دغدغه معیشتی آنان خواهد نمود

به گزارش نوای آبیدر، "محمد سعید کنعانی" مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 سنندج با حضور در جمع نمازگزاران مسجد جامع شهر سنندج با تبریک آغاز سال تحصیلی 97-96 و بازگشایی مدارس گفت: با همت و کار جمعی کلیه عوامل ستادی، مدیران و عوامل اجرایی مدارس در فصل تابستان، مدارس آمادگی کامل برای استقبال از دانش آموزان را دارند.

 

وی اظهار کرد: هیچ دانش آموزی نباید به هیچ دلیلی از تحصیل باز بماند و دانش آموزانی که به دلایل معیشتی دچار مشکل شده اند، آموزش و پرورش با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) سعی در رفع دغدغه معیشتی آنان خواهد نمود تا تمامی فرزندان ایران اسلامی بتوانند به صورت یکسان و برابر از امکانات آموزشی و پرورشی برخوردار شوند.

 

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 سنندج افزود: مدارس سنگر مبارزه با جهل و بیسوادی بوده و به هر اندازه که مدارس ما شاداب، بانشاط و معلمانی با انگیزه داشته باشیم، مسلما دانش آموزان بهره بیشتری از این شرایط  برده و نسل آینده ما نسلی پویا و روشنفکر خواهند شد.

 

کنعانی با اشاره به اولیای بیسواد دانش آموزان گفت: تمامی کسانی که در فاصله سنی 10 تا 49 سال هستند ملزم به ثبت نام در کلاس های سواد آموزی میباشند و در همین راستا نیز اداره سواد آموزی برای شرکت آنان در کلاس ها هزینه های تشویقی در نظر گرفته است.

 

مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو سنندج بیان کرد: آموزش و پرورش به تنهایی نمی تواند در زمنه تربیت دانش آموزان موفق عمل کند و اولیای دانش آموزان هم باید در این مهم یاریگر مدارس باشند زیرا خانه و مدرسه دوبال هستند که باهم می توانند دانش آموزان را در مسیر تعالی و پیشرفت حرکت دهند.

 

کنعانی با اشاره به آسیب های اجتماعی از جمله فضای مجازی، اعتیاد، استفاده از شبکه های ماهواره ای و ... برلزوم آشنایی خانواده ها با فضای مجازی و شیوههای کنترل دانش آموزان در این زمینه تاکید کرد و گفت: خانوادههایی که از این توانایی برخوردار نباشند فرزندان آنان در معرض خطرات بیشتری در زمینه فضای مجازی قرار دارند.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

آموزش و پرورش ناحیه 2 سنندج آموزش و پرورش سنندج مدرسه

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->