• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : پنجشنبه 16 شهریور 1396 / 07:55   کد خبر : 5158   گروه : اجتماعی
مدیر شهرداری منطقه یک:

پایان احداث پارک درون محله‌ای در محله فیض آباد سنندج/ آسفالت 9 هزار متر مربع از معابر شهری

مدیر شهرداری منطقه یک سنندج  از احداث پارک درون محلی در محله فیض آباد خبر داد و گفت: با هدف بهسازی معابر 9 هزار متر مربع از معابر و محلات سطح منطقه آسفالت شد.

مدیر شهرداری منطقه یک سنندج از احداث پارک درون محلی در محله فیض آباد خبر داد و گفت: با هدف بهسازی معابر 9 هزار متر مربع از معابر و محلات سطح منطقه آسفالت شد.

به گزارش نوای آبیدر، "قدرت الله سیف پناهی" مدیر شهرداری منطقه یک سنندج گفت: احداث پارک‌های درون محلی در راستای ارتقای سرانه فضای سبز و همچنین جلوگیری از تصرف در سطح محلات در الویت برنامه های شهرداری مناطق است.


وی اظهار کرد: احداث پارکهای درون محلهای دارای اهمیت ویژهای است چرا که زمینه حضور فعالیتهای اجتماعی و تفریحی برای ساکنان محله را فراهم مینماید.


مدیر شهرداری منطقه یک سنندج افزود: عملیات احداث پارک درون محلهای در خیابان "محوی" واقع در محله فیض آباد پشت بازارچه تاناکورا در سالجاری در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.


سیف پناهی ادامه داد: پارک درون خیابان محوی دارای متراژ 2500 متر مربع است و برای احداث این پارک عملیاتی نظیر 500 متر جدول گذاری، 500 متر کف فرش، نصب نیمکت و چمن کاری صورت گرفته است. 


وی در ادامه خاطرنشان کرد: انجام عمليات آسفالت و بهسازی معابر اصلی و فرعی سطح منطقه با هدف بهبود وضعيت تردد خودروها و ايمني در تردد شهروندان و رسيدن به استانداردهای مطلوب شهری در حال اجرا است.
 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

محله فیض آباد سنندج پارک درون محله‌ای آسفالت شهرداری منطقه یک سنندج

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->