• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : شنبه 4 شهریور 1396 / 10:27   کد خبر : 5137   گروه : سیاسی
جناب آقای رئیس شورای شهر سنندج؛ 

«آقازاده‌های خاص» بدنه شهرداری سنندج چه زمانی به مردم معرفی می‌شوند؟

تغییر شهردارهای سنندج در چند سال اخیر همواره با چالش‌ها و حواشی بسیاری همراه بود که افکار عمومی و رسانه‌ها را درگیر خود می‌کند.

تغییر شهردارهای سنندج در چند سال اخیر همواره با چالش‌ها و حواشی بسیاری همراه بود که افکار عمومی و رسانه‌ها را درگیر خود می‌کند.

به گزارش نوای آبیدر، یکی از چالش‌های تغییر شادمان، شهردار اسبق سنندج وجود نیروهای مازاد در بدنه شهرداری بود که توضیحی قانع کننده از سوی وی و به خصوص شورای شهر سنندج برای افکار عمومی داده نشد.


جلال شریعتی، عضو قبلی و رییس فعلی شورای شهر سنندج در آذرماه سال 94 و در جریان عزل شادمان، با اشاره به 150 نفر نیروی شهرداری سنندج و آنچه که شورای شهر سنندج به عنوان استخدامی بی‎ضابطه می‎داند، اکثر این افراد را "آقازاده" خطاب کرده و از جولان آنها در بدنه شهرداری ابراز نگرانی کرده بود.

 

وی تاکید کرده بود که که اگر لازم باشد لیست این افراد و وابستگی آنها را منتشر می‎کنیم تا این حوزه چالشی از عملکرد شهردار شفاف شود.

 

از سوی دیگر، کامیاب شادمان در مصاحبه اختصاصی در در آن زمان با نوای آبیدر گفته بود که بسیاری از استخدامی‎های سفارشی شورای شهر با تلفن و نامه به مجموعه شهرداری فشار و بار اضافی تحمیل کرده و جز اتلاف وقت سازمانی و تخطی از قانون عایدی برای شهرداری ندارد.

 

حال با گذشت 2 سال از موضوع استیضاح شهردار اسبق سنندج و تغییر فخری، این سوال از مجموعه شورای شهر مطرح است که چرا تاکنون به وعده و وظیفه خود در راستای اعلام «آقازاده‌های خاص» بنده شهرداری اقدام نکرده‌اید؟

 

آیا این موضوع تنها اهرم فشاری برای عزل شهردار اسبق سنندج بود و یا اینکه خود مجموعه شورای شهر – بر اساس گفته‌های شادمان – در ورود این نیروها به بدنه شهرداری دخیل بوده و اکنون تصور دارد که رسانه‌ها آن را فراموش کرده‌اند؟


سوال از سرپرست جدید شهرداری سنندج و مجموعه شورای شهر سنندج این است که چه زمانی لیست استخدامی‌های بی‌ضابطه بدنه شهرداری سنندج منتشر خواهد شد؟

 

همچنین به اطلاع شهروندان فهیم و شریف سنندجی می‌رساند که عدم ابقای فخری، شهردار شایسته سنندج که از کانون‌های ایستادگی تمام قد در برابر برخی زیاده‌خواهی‌ها بود، از اذهان دور نمانده و در جای خود پشت پرده‌های آن رمزگشایی خواهد شد.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

شورای پنجم شهر سنندج شورای شهر سنندج شورای شهر منوچهر فخری کامیاب شادمان آقازاده خاص

نظرات بینندگان :

رضائی شنبه 4 شهریور 1396 | 13:39 پاسخ

این اقای شریعتی که کاسه ی داغتر از اش شده ******** باید ازخودش شروع کنه...دکتر فخری را با ان همه تجربه کنارزدند چون باهاشون زدوبند نداشت

حميد دوشنبه 3 مهر 1396 | 08:09 پاسخ

آقاي شريعتي خود شما از كساني بود كه **********را به بدنه شهرداري تحميل كردي اگه يكي مثل شادمان رو عزل كردي بخاطر اين بود زير بار حرف زور شورا و تحميل نيروهاي شما نميرفت بس كن آقاي شريعتي كم مردم رو .... فرض كنيد .

هیرش شنبه 2 دی 1396 | 16:20 پاسخ

تا زمانی که امثال ******در شورای شهر سنندج هستند هیچ امیدی به تغییرات مثبت نیست

نیما دوشنبه 23 بهمن 1396 | 21:09 پاسخ

با سلام
مگر قرار نبود مهندس شادمان در مصاحبه با همین خبرگزاری رازهای ناگفته رو افشا کنند و به قول معروف افشاگری کنند پس چه شد جناب مهندس شادمان

فرید چهارشنبه 25 بهمن 1396 | 09:22

داداش جان شش ماه پیش اعلام کرد ،شما احتمالا ندیدش تو یه مصاحبه با یکی از سایت ها

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->