• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : شنبه 21 مرداد 1396 / 08:46   کد خبر : 5115   گروه : اقتصادی
شهردار سنندج خبر داد؛

تقاطع غیرهمسطح «قرآن» پائیز امسال افتتاح می‌شود

شهردار سنندج با بیان اینکه پروژه تقاطع غیر همسطح قرآن نقش بسزایی در کاهش و روانسازی ترافیک ورودی و خروجی سطح شهر دارد گفت: در حال حاضر این پروژه 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با  برنامه ریزی صورت گرفته این طرع عمرانی در پاییز امسال به بهره برداری خواهد رسید.

شهردار سنندج با بیان اینکه پروژه تقاطع غیر همسطح قرآن نقش بسزایی در کاهش و روانسازی ترافیک ورودی و خروجی سطح شهر دارد گفت: در حال حاضر این پروژه 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با برنامه ریزی صورت گرفته این طرع عمرانی در پاییز امسال به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش نوای آبیدر، "منوچهر فخری" شهردار سنندج در جریان بازدید از پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح قرآن بهمراه جمعی از اعضای شورای شهر گفت: افزایش جمعیت شهرها و بواسطه آن گسترش شهرها و همچنین افزایش چشمگیر وسایل نقلیه موجب شده که بسیاری از معابر و خیابانهای اصلی ما جوابگوی تردد خودروها نبوده و باعث بوجود آمدن معظل ترافیک در اکثر خیابانهای سطح شهر شده است.


وی اظهار کرد: عمده فعالیتهای عمرانی شهرداری هم در چند سال اخیر در راستای  رفع مشکل ترافیک بوده و چندین پروژه عمرانی نظیر تقاطع غیر همسطح کوسه هجیج، تونل انقلاب، پارکینگ طبقاتی، کمربندی 36 متری آبیدر و پروژه تعریض پل قشلاق از جمله طرحهای عمرانی این شهرداری بود که نقش بسزایی در کاهش و روانسازی ترافیک سطح شهر داشته است. 


شهردار سنندج افزود: یکی از دیگر طرحهای عمرانی شهرداری که نقش بسیار تاثیر گذاری در رفع معظل ترافیک ایفا خواهد نمود، پروژه تقاطع غیر همسطح میدان قرآن است.


فخری ادامه داد: پروژه تقاطع غیر همسطح قرآن در مجاورت بلوار دکتر حسینی و بلوار مستعضعفین در محدوده پارک مولوی و همچنین در مسیر محور ورودی سنندج – همدان واقع شده است.


وی حذف برخوردهای ترافیکی همسطح در محدوده این تقاطع، روان سازی ترافیک های ورودی و خروجی سطح شهر، کاهش تصادفات و ارتقاء ایمنی، سامان بخشی به یکی از مهم ترین محورهای ارتباطی شهر، تسهیل در ترافیک عبوری و اتصال به کمربندهای اصلی شهر و همچنین ارتقاء سیما و منظر شهری را از جمله مهم ترین کارکردهای اصلی احداث تقاطع غیر همسطح قرآن برشمرد.


شهردار سنندج از پیشرفت 80 درصدی پروژه تقاطع غیر همسطح قرآن خبر داد و گفت: جداره سازی تقاطع قرآن از مصالح مدرن که از عناصر و بناهای تاریخی منجمله پل تاریخی قشلاق الهام گرفته احداث خواهد شد.


وی با بیان اینکه با این پروژه پاییز امسال به بهره برداری خواهد رسید گفت: امیدواریم با بهره برداری از این تقاطع گام مهمی دیگری در جهت کاهش و روانسازی ترافیک سطح شهر برداشته شود.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

شهردار سنندج منوچهر فخری تقاطع قرآن سنندج ترافیک سنندج

نظرات بینندگان :

سنه شنبه 21 مرداد 1396 | 09:01 پاسخ

درود برشهردار کارامد سنندج.امیدوارم شهردار بتواند با مدیریت خویش برخی از مشکلات سنندج ازجمله بازار تاناکورا.وخروج مشاغل آلاینده در داخل شهر.احداث شهربازیهای روباز ومدرن احداث پارک آبی آسفالت خیابانهای سطح شهر را دردستورکار خود قرار دهد

کوردی 1 جمعه 27 مرداد 1396 | 12:32 پاسخ

خواهشمندم نسبت به آسفالت معابر اصلی و فرعی هم بیشتر تلاش و اهتمام بورزید
وضعیت آسفالت شهر خراب و داره چهره شهر را زشت میکند

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->