• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : شنبه 14 مرداد 1396 / 11:33   کد خبر : 5105   گروه : ورزشی
سومین المپیاد ورزشی محلات سنندج/

نفرات برتر رشته‌های مچ اندازی، پینگ پنگ و بدمینتون مشخص شد/تیم محله خانقاه قهرمان مسابقات والیبال بانوان شد

در سومین المپیاد ورزشی محلات سنندج نفرات برتر رشته‌های مچ اندازی، پینگ پونگ و بدمینتون مشخص شد و همچنین تیم محله خانقاه قهرمان مسابقات والیبال بانوان شد.

در سومین المپیاد ورزشی محلات سنندج نفرات برتر رشته‌های مچ اندازی، پینگ پونگ و بدمینتون مشخص شد و همچنین تیم محله خانقاه قهرمان مسابقات والیبال بانوان شد.

به گزارش نوای آبیدر، در سومین المپیاد ورزشی محلات سنندج نفرات برتر رشته‌های مچ اندازی، پینگ پونگ و بدمینتون مشخص شد و همچنین تیم محله خانقاه قهرمان مسابقات والیبال بانوان شد.

بر اساس اعلام "کیوان تیشه گران" مدیر باشگاه ورزشی شهرداری سنندج پس از برگزاری مسابقات مچ اندازی و در وزن 65 کیلو گرم آقایان سیاوش ولایتی، افشین زارعی و علی بگلری مقامهای اول تا سوم این مسابقات را کسب کردند.


تیشه گران اعلام کرد: در وزن 75 کیلو گرم نیز یحیی گویلی، طالب وکیلی و عبدالباسط غفوری نفرات اول تا سوم مسابقات مچ اندازی سومین المپیاد ورزشی محلات سنندج را کسب کردند.


وی افزود: آقایان بهروز عباسی، سهراب رحمانی و آکو یوسفی نژاد در وزن 85 کیلو گرم توانستند با شکست رقبای خود مقامهای اول تا سوم این مسابقات را کسب کنند.


مدیر امور ورزشی شهرداری سنندج عنوان کرد: در آخرین وزن مسابقات مچ اندازی سومین المپیاد ورزشی محلات یعنی به اضافه 85 کیلو گرم هم ادریس ساعدی، مجتبی ساریخانی و آرام سلطانیان توانستنند مقامهای برتر این مسابقات را کسب نمایند. 

 

نفرات برتر مسابقات تنیس روی میز و بدمینتون مسابقات المپیاد ورزشی محلات سنندج مشخص شدند

 

تیشه گران گفت: در رشته تنیس روی میز و پس از برگزاری مسابقات یاشار توانایی توانست مقام نخست این دوره از مسابقات را کسب نماید.


وی عنوان کرد: آقای فرید کم آذر توانست مقام دوم و آقایان مبین حسینی و مهدی مفاخری توانستند بصورت مشترک مقام سوم مسابقات تنیس روی میز سومین المپیاد ورزشی محلات سطح شهر سنندج را کسب نمایند.


وی اعلام کرد:  مسابقات بدمینتون در دو رده نونهالان و نوجوانان و بصورت تک حدفی برگزار شد.


تیشه گران بیان کرد: در رده نونهالان آریا خسروی، مانی امینی و پدارم هدایتی  توانستند با شکست رقبای خود مقامهای اول تا سوم مسابقات بدمینتون سومین المپیاد ورزشی را کسب نمایند.


مدیر امور ورزشی شهرداری سنندج افزود: در رده نوجوانان هم سینا زارعی قهرمان شد و رامین نصرتی و فرامرز امیر حسینی  مقامهای دوم وسوم این رقابتها را کسب نمودند.
 

تیم محله خانقاه قهرمان مسابقات والیبال بانوان 

 

مدیر امور ورزشی شهرداری سنندج اظهار کرد: رشته والیبال یکی از رشته های بود که  در سومین المپیاد ورزشی محلات هم برای بانوان و هم برای آقایان برگزار شد.


تیشه گران بیان کرد: مسابقات والیبال بانوان با حضور 96 بازیکن در قالب 12 تیم و بصورت دو حذفی در خانه والیبال  واقع در  مجموعه ورزشی تختی برگزار شد.


وی گفت: پس از برگزاری مسابقات تیم محله خانقاه توانست با شکست دادن تمامی رقبای خود مقام نخست سومین المپیاد ورزشی محلات سطح شهر در رشته والیبال  بانوان را کسب نماید.


تیشه گران افزود: تیمهای محله خسرو آباد و جوانان باغ ملی هم در این رشته ورزشی توانستند مقامهای دوم و سوم این رقابتها را کسب نمایند. 
 

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

سومین المپیاد ورزشی محلات سنندج ورزش محلات سنندج المپیاد ورزشی ورزش سنندج

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->