• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : شنبه 31 تیر 1396 / 09:55   کد خبر : 5077   گروه : اقتصادی
معاون عمرانی شهرداری:

آسفالت و بهسازی 17 هزار متر مربع از معابر و محلات سنندج

معاون فنی وعمرانی شهرداری سنندج از آسفات قریب به 17 هزار متر مربع از محلات سطح شهر خبر داد و گفت: با هزینه 800 میلیون تومانی برخی از محلات آسفالت و بهسازی شد.

معاون فنی وعمرانی شهرداری سنندج از آسفات قریب به 17 هزار متر مربع از محلات سطح شهر خبر داد و گفت: با هزینه 800 میلیون تومانی برخی از محلات آسفالت و بهسازی شد.

به گزارش نوای آبیدر، "محمد صدیق فتحی" معاون فنی و عمرانی شهرداری سنندج گفت: با هدف بهسازی معابر آسفالت چندین محله در مناطق سه گانه شهرداری  در تیر ماه امسال در دستور کار این معاونت قرار گرفت.


وی اظهار کرد: کوچه تعاونی نهضت سوادی واقع در شهرک مولوی به متراژ 1800 متر مربع با 270 متر مکعب اساس و 575 متر طول جدولگذاری آسفالت و بهسازی شد.


معاون فنی و عمرانی شهرداری سنندج افزود: یکی دیگر از کوچه های که تیر ماه امسال آسفالت شد کوچه دو واحدی بنیاد مسکن واقع در گایران به متراژ 2100 متر مربع و 315 متر مکعب اساس بود که این محله هم بهسازی شد.


فتحی در ادامه عملکرد آسفالت در تیر ماه امسال به بهسازی کوچه پرستو واقع در فاز دو شهرک سعدی اشاره نمود و افزود:  آسفالت این کوچه هم به متراژ 1400 متر مربع و210 متر مکعب اساس اجرا شد.


وی از آسفالت خیایان بهار واقع در پشت تپه شیخ محمد باقر خبر داد و گفت: 4200 متر مربع از سطح این خیابان با 630 متر مکعب اساس و 1200 متر جدوگذاری نیز اجرا شد.


فتحی  گفت: کوچه قاصدک واقع در شهرک 5 آذر به متراژ 2500 متر مکعب با 375متر مکعب اساس و 300 متر جدول گذاری یکی دیگر از محلاتی است که آسفالت و بهسازی شد.


وی اعلام کرد: کوچه های تعاونی سد گاوشان واقع در بلوار توحید به متراژ 3400 متر مربع با 510 متر مکعب اساس و 850 متر جدول گذاری نیز امسال آسفالت شد.


معاون فنی وعمرانی شهرداری سنندج عنوان کرد: آخرین کوچه ای که امسال عملیات بهسازی آن اجرا شد کوچه فیروزه واقع در خیابان اردلان به متراژ 1250 متر مربع با 188 متر مکعب اساس و 220 متر جدول گذاری بود.


وی اعلام کرد: در کل در تیر ماه امسال قریب به 17 هزار متر مربع از محلات سطح شهر آسفالت و بهسازی شد.


فتحی هزینه بهسازی و آسفالت محلات سطح شهر در تیر ماه را 800 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: هزینه آسفالت این محلات از محل اعتبارات داخلی شهرداری تامین شده است. 

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

شهرداری سنندج محمد صدیق فتحی آسفالت معابر و محلات سنندج

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->