• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : سه شنبه 27 تیر 1396 / 10:44   کد خبر : 5070   گروه : اجتماعی
رئیس خانه مطبوعات کردستان در گفتگو با نوای آبیدر:

خانه مطبوعات با رویکردی جدید در راه است/از نقدهای منصفانه استقبال می کنیم

رئیس خانه مطبوعات استان کردستان از رویکرد جدید فعالیت های این خانه در راستای حمایت از خبرنگاران واقعی و رسانه های محلی در استان خبر داد.

رئیس خانه مطبوعات استان کردستان از رویکرد جدید فعالیت های این خانه در راستای حمایت از خبرنگاران واقعی و رسانه های محلی در استان خبر داد.

خبات ساعدی در گفت و گو با خبرنگار نوای آبیدر اظهار کرد: هفتمین دوره هیات مدیره خانه مطبوعات استان کردستان در حالی فعالیت خود را آغاز می کند که در دوره های پیشین فعالیت های این خانه دستخوش حواشی بسیاری بوده است و برای اصلاح این نواقص زمان زیادی نیاز است.


وی افزود: خوشبختانه افرادی خوش فکر و تحول گرا وارد هیات مدیره دور هفتم شده اند و فعالان رسانه ای استان با تشخیص و انتخاب مدبرانه خویش این افراد را برای اجرای برنامه های تحول خواهانه برگزیده اند و انتظار تغییر در روند خانه مطبوعات استان را دارند.


رئیس خانه مطبوعات استان کردستان خاطرنشان کرد: حمایت ویژه از رسانه های محلی استان، حمایت و تقویت فعالیت های خبرنگاران واقعی استان با برپایی کارگاه ها و دوره های آموزشی تخصصی، راه اندازی دوباره جشنواره های سالانه مطبوعات، جلوگیری از سو استفاده برخی افراد سود جو در حوزه آگهی های دولتی و خصوصی، حمایت از روزنامه نگاران واقعی و مقابله با سودجویان و دلالان از جمله اولویت هایی است که در دو سال آینده به فضل الهی پیگیری خواهیم کرد.


ساعدی افزود: بدون شک با انجام این تغییرات منافع برخی افراد که طی چند سال اخیر حوزه رسانه استان را مورد تاخت و تاز قرار داده بودن و خبرنگاران واقعی استان را به حاشیه رانده بودن، به خطر خواهد افتاد و حملات و فعالیت های انتحاری این افراد در روزها و هفته آتی امری عادی و پیش بینی شده خواهد بود.


رئیس خانه مطبوعات استان کردستان اظهار داشت: بدون شک برنامه ها و طرح های تدوین شده و فعالیت هایی که در آینده توسط هیات مدیره دوره هفتم اجرایی خواهد شد خالی از نقص نخواهد بود لذا برای پیشبرد امور نیازمند راهنمایی و همراهی تمامی اعضای خانه مطبوعات استان خواهیم بود و از نقد های منصفانه نیز استقبال خواهیم کرد.


وی افزود: اعضای خانه مطبوعات با رای خویش دو نفر از همکاران رسانه ای را به عنوان بازرس انتخاب کرده اند تا بر فعالیت های هیات مدیره نظارت کامل داشته باشند لذا در این راستا نیز ضمن اعلام همکاری و هماهنگی با بازرسان خانه از اعضای مجمع عمومی نیز خواستاریم که نظرات انتقادی و یا شکایات خود را از طریق بازرسان پیگیری نمایند و از این ظرفیت نیز به نحو احسن بهره گیرند.


انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

خانه مطبوعات کردستان خبات ساعدی نقد منصفانه

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->