• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : دوشنبه 26 تیر 1396 / 09:35   کد خبر : 5068   گروه : ورزشی
در پایان اولین روز رقابت های دوو میدانی دانش آموزان کشور در سنندج

کسب مقام دومی دانش آموز کُردستانی در ماده 1500 متر

در پایان اولین روز از رقابت های قهرمانی دوو میدانی دانش آموزان سراسر کشور که در سنندج در حال برگزاری است؛ نتایج مسابقات در بخش پسران دوره ابتدایی و مواد دو 100 متر، پرتاب وزنه، پرش ارتفاع، دو 1500 متر، پرش طول اعلام شد.

در پایان اولین روز از رقابت های قهرمانی دوو میدانی دانش آموزان سراسر کشور که در سنندج در حال برگزاری است؛ نتایج مسابقات در بخش پسران دوره ابتدایی و مواد دو 100 متر، پرتاب وزنه، پرش ارتفاع، دو 1500 متر، پرش طول اعلام شد.

به گزارش نوای آبیدر، در ماده دو 100 متر کاظم قربانی از شهرستانهای تهران، سامان عباسی از خوزستان و میلاد سلطانی نیا از بوشهر به ترتیب مقام های اول تا سوم را به دست آوردند. همچنین علی بابک از بوشهر، محمدعلی کاظم پور از خوزستان و محمد جواد حیدری از خراسان رضوی رتبه های چهارم تا ششم این ماده را از آن خود کردند.

 

در ماده پرتاب وزنه علی شیر محمدی از گلستان، سامان عباسی از خوزستان و بابک ابتکاری از فارس نیز به ترتیب حائز رتبه‌های اول تا سوم این دوره از رقابت ها شدند و سجاد معدنی پور از البرز چهارم، حسین زنگنه از همدان پنجم و محمد موسوی نژاد از بوشهر به مقام ششم رسید.

 

در ماده دو 1500 متر اسامه ویسی از کرمانشاه، مانی مراد خانی از کردستان و سجاد چراغلو از شهرستانهای تهران رتبه اول تا سوم را از آن خود کردند همچنین در این ماده علی شاهی از شهرستان های تهران، محمد سجاد آقایی از خراسان رضوی و سجاد بهرامی از همدان در رتبه های چهارم تا ششم قرار گرفتند.

 

در ماده پرش طول محمد علی امیر شجاعی از کرمان، سینا نجفی از تهران و محمدی جواد حیدری از خراسان رضوی به ترتیب به مقام های اول تا سوم را به دست آوردند و علی واحد اصل از خوزستان، محمد رضا آرخ از گلستان و کاظم قربانی از شهرستان های تهران به ترتیبی در جایگاه های چهارم تا ششم قرار گرفتند.

 

همچنین در ماده پرش ارتفاع محمد علی امیر شجاعی از کرمان، علی واحدی اصل از خوزستان و ارشیا مصدق از تهران نیز به ترتیب حائز رتبه‌های اول تا سوم این دوره از رقابت ها شدند و سینا نجفی از تهران، مهدی اروجی از البرز و محمد جواد عابدی از کرمانشاه نیز رتبه های چهارم تا ششم را کسب کردند. 

 

انتهای پیام/

برچسب هـا :

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->