• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : پنجشنبه 22 تیر 1396 / 10:17   کد خبر : 5063   گروه : ورزشی
با کسب 14 مدال رنگارنگ:

فتح سکوی نخست رقابت‌های زورخانه‌ای کشور توسط کُردستانی‌ها

تیم کردستان با کسب 578 امتیاز در رقابت های کشتی پهلوانی و ورزش زورخانه ای نوجوانان کشور که در بیرجند برگزار شد عنوان نخست را کسب کرد و با اقتدار بر سکوی اول ایستاد.

تیم کردستان با کسب 578 امتیاز در رقابت های کشتی پهلوانی و ورزش زورخانه ای نوجوانان کشور که در بیرجند برگزار شد عنوان نخست را کسب کرد و با اقتدار بر سکوی اول ایستاد.

به گزارش نوای آبیدر، رقابتهای کشتی پهلوانی و ورزش زورخانه ای نوجوانان کشور در بیرجند به پایان رسید و تیم کردستان این مسابقات شد.


در بخش تیمی زورخانه ایی استان کردستان در جایگاه دوم قرار گرفت و تیمهای خراسان رضوی و کرمان به ترتیب عناوین اول و سوم را به خود اختصاص دادند.


همچنین در مهارت های فردی ورزشکاران کردستانی با 251 امتیاز عنوان نخست را کسب کردند، اصفهان 178 امتیاز دوم شد و خراسان جنوبی با 153 امتیاز مقام سوم را بدست آورد.


در کشتی پهلوانی وزن 50+کیلوگرم نوین بهزادنیا از کردستان نشان برنز را بر گردن آویخت و در کباده مهدی بیابانی دیگر ورزشکار استان مدال نقره 60 - کیلوگرم را بدست آورد.


همچنین در رشته میل بازی، وزن 60- کیلوگرم محمد طالبی از کردستان نشان برنز رقابت های کشتی پهلوانی و ورزش زورخانه ای نوجوانان کشور را کسب کرد و حمید رضا کردی نیز به عنوان بهترین مربی معرفی و انتخاب شد.


در مجموع این رقابت ها تیم کردستان متشکل از مبين بهزادنيا، علي شيخ جعفري، محمد طالبي، بهمن مراديان، علي وش، فريد عثماني و ماهان كوتاهي با کسب 578 امتیاز فاتح رقابت های پهلوانی و زورخانه ای نوجوانان کشور شد، تیم های خراسان رضوی و مازندران به ترتبب با 487 و 421 امتیاز دوم و سوم شدند.


رقابت های کشتی پهلوانی و ورزش زورخانه ای نوجوانان کشور با شرکت 16 تیم و بیش از 100 ورزشکار در بیرجند برگزار شد.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

زورخانه ورزش کُردستان قهرمانی

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->