• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : چهارشنبه 21 تیر 1396 / 18:40   کد خبر : 5060   گروه : اجتماعی

استعفای مدیر اجرایی و منشی خانه مطبوعات کردستان

سید محمدلطیف حسینی‌نسب مدیر اجرایی و فرشید اردلان منشی خانه مطبوعات کردستان نیز پس از استعفای فرید سماواتی عضو منتخب دور جدید خانه مطبوعات استان، از سمت خود استعفا دادند.

سید محمدلطیف حسینی‌نسب مدیر اجرایی و فرشید اردلان منشی خانه مطبوعات کردستان نیز پس از استعفای فرید سماواتی عضو منتخب دور جدید خانه مطبوعات استان، از سمت خود استعفا دادند.

به گزارش نوای آبیدر به نقل از فارس، پس از انتخابات دور جدید خانه مطبوعات، هفته پیش نشست تعیین هیات رئیسه برگزار شد که در جریان این انتخابات سیدمحمد لطیف حسینی‌نسب به عنوان مدیراجرایی و فرشید اردلان به عنوان منشی منصوب شده بودند.

 

حسینی‌نسب امروز ضمن تقدیر از اعتماد مجدد اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات کردستان از سمت مدیر اجرایی خانه استعفا داد.

 

در متن استعفای مدیر اجرایی خانه مطبوعات کردستان آمده است: امروز با نهایت مسرت و افتخار از سالها خدمتگزاری به اعضای محترم خانه مطبوعات اعلام می دارم به واسطه خستگی و همچنین پیگیری چاپ و نشر هفته نامه روژ باش کردستان، با کمال تاسف ادامه این تکلیف از توان اینجانب خارج است.

 

حسینی‌نسب در دوره قبلی هیات مدیره خانه مطبوعات کردستان نیز مدیر اجرایی خانه بود و پیش از آن نیز سابقه فعالیت در قالب هیات مدیره، مدیراجرایی و مشاور اجرایی رئیس خانه مطبوعات را در سابقه خود دارد.

 

فرشید اردلان خبرنگار ایسنا و منشی خانه مطبوعات استان کردستان هم امروز از سمت خود در هیات رئیسه خانه مطبوعات کردستان کناره‌گیری کرد.

 

شایان ذکر است؛ فرید سماواتی منتخب دور جدید خانه مطبوعات نیز قبل از انتخابات تعیین هیات رئیسه خانه مطبوعات کردستان استعفا داده بود.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

خانه مطبوعات کردستان استعفا دور جدید خانه مطبوعات

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->