• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : دوشنبه 19 تیر 1396 / 09:29   کد خبر : 5055   گروه : ورزشی
مدیر کل ورزش و جوانان کُردستان:

احداث زمین چمن استقلال سنندج به بخش خصوصی واگذار می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان اعلام کرد، احداث زمین چمن استقلال سنندج از طریق ماده 27 به فرخوان گذاشته شد و با شرایط قانونی به بخش خصوصی واگذار می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان اعلام کرد، احداث زمین چمن استقلال سنندج از طریق ماده 27 به فرخوان گذاشته شد و با شرایط قانونی به بخش خصوصی واگذار می شود.

به گزارش نوای آبیدر، "حامد جولائی" مدیر کل ورزش و جوانان استاک کُردستان گفت: احداث زمین چمن استقلال سنندج از طریق روزنامه کثیرالانتشار به فرخوان گذاشته شد و با شرایط قانونی به بخش خصوصی ماده 27 واگذار می گردد.


وی اظهار کرد: زمین چمن استقلال سنندج با توجه به چند دوره بازسازی و استفاده آن طریق ماده 88 به مشکلات کمبود آب و نیروی انسانی مواجه شده بود که در راستای استفاده مجدد جامعه مخاطب به سرمایه گذران بخش خصوصی واگذار خواهد شد.


مدیر کل ورزش و جوانان استاک کُردستان افزود: این پروژه از طریق روزنامه های کثیرالانتشار طی روزهای 18 تیرماه تا 2 مردادماه به فراخوان گذاشته می شود و علاقمندان به منظور شرکت در فراخوان عمومی زمین چمن استقلال سنندج در روزهای مشخص شده اعلام آمادگی کنند.


جولایی عنوان کرد: شرکت کنندگان با مراجعه به سایت اداره کل ورزش و جوانان استان به آدرس http://kurdestan.msy.gov.ir نسبت تهیه اسناد در بخش آگهی ها، مزایده ها و مناقصات اقدام نمایند.


وی ادامه داد: متقاضیان پس از تکمیل فرم های فراخوان درج شده در سایت تا پایان وقت اداری 2 مردادماه به صورت پاکت دربسته از طریق پست اسناد را به اداره کل ورزش و جوانان استان دبیرخانه ماده 27 ارسال کنند.


جولائی گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان در آینده نزدیک پس از اجرای شرایط قانونی دو استخر سرپوشیده دیواندره و حجاب سنندج را از طریق ماده 27 نیز به بخش خصوصی واگذار خواهد کرد.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

سالن استقلال سنندج زمین ورزشی استقالا سنندج استقلال ورزش و جوانان

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->