• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : پنجشنبه 8 تیر 1396 / 11:37   کد خبر : 5038   گروه : سیاسی

رئیس شورای هماهنگی اصلاح طلبان مریوان گزینه تصدی مسئول ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش

رئیس شورای هماهنگی اصلاح طلبان مریوان به همراه دو نفر دیگر گزینه های تصدی پست کارشناس مسئول ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش این شهرستان هستند.

رئیس شورای هماهنگی اصلاح طلبان مریوان به همراه دو نفر دیگر گزینه های تصدی پست کارشناس مسئول ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش این شهرستان هستند.

به گزارش نوای آبیدر به نقل از زریوار خبر، محسن نیکخواه رئیس شورای هماهنگی اصلاح طلبان مریوان به همراه مهدی چاره طلب و محمد فرهادی گزینه های تصدی پست کارشناس مسئول ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش این شهرستان شدند. 

به گفته یک منبع آگاه از مدت ها پیش محسن نیکخواه از گزینه های اصلی تصدی این پست حساس و مهم در آموزش و پرورش است. وی همچنین افزود: تا کنون استعلامات لازم از جمله استعلام اداره اطلاعات نیز اخذ شده است و ممکن است در روزهای آینده نتیجه گزینش این افراد مشخص و اعلام شود.

با توجه به جایگاه محسن نیکخواه در ریاست شورای هماهنگی اصلاح طلبان و همچنین چراغ سبز چند مسئول مریوانی به عنوان گزینه تصدی این پست معرفی شده است و مهدی چاره طلب نیز از اعضای کارگزاران با توجه به نزدیکی و ارتباط وی با یکی از نمایندگان ادوار معرفی شده است . 
 

مهدی چاره طلب، عضو اصلاح طلبان شاخه کارگزاران مریوان در گفتگو با خبرنگار زریوار خبر، ضمن تکذیب تمایل وی به عنوان گزینه تصدی پست کارشناس ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش مریوان، گفت: بنده اصلا تمایلی برای پذیرش این مسئولیت را ندارم. پیش از این گفته شده بود مهدی چاره طلب به عنوان سه گزینه آموزش و پرورش مریوان برای تصدی پست مذکور به اداره کل آموزش و پرورش معرفی شده است. با این وجود تنها محسن نیکخواه رئیس شورای هماهنگی اصلاح طلبان مریوان و محمد فرهادی یکی از معلمین مریوانی برای تصدی این پست باقی مانده اند.

حوزه ارزيابي عملكرد، حوزه بسيار حساسي است، اين حوزه به نوعی چشم آموزش و پرروش و شخص مدیر آموزش و پرروش است و پايش و عملكرد حوزه هاي ديگر را بر مبناي شاخص هاي تعيين شده برعهده دارد . 


حوزه کارشناس مسئول ارزيابي عملكرد به پايش و ارزيابي عملكرد برنامه ها شهرستان ، بررسی شكايات و همچنین به عنوان مسئول حساس در سالم سازی محیط اداریی مطرح است. امیدواریم با انتخاب هر کدام از این افراد شاهد کاهش شکایات از مدارس و همچنین سالم شدن حوزه آموزش و پرورش باشیم.

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

محسن نیکخواه مریوان اخبار مریوان اخبار کُردستان

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->