• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : شنبه 20 خرداد 1396 / 12:12   کد خبر : 4986   گروه : سیاسی
یادداشت استاندار کردستان به مناسبت حوادث تروریستی تهران؛

شیرمردان و شیرزنان کورد در مقابل جنایات داعش ایستادگی می‌کنند/ما همه ایرانی هستیم

عبدالمحمد زاهدی استاندار کردستان در یادداشتی با محکوم کردن حوادث تروریستی روز چهارشنبه تهران، بر پشتیبانی قاطع مردم کردستان از دفاع از امنیت و کیان ایران اسلامی و مبارزه با تروریسم توسط اقوام ایرانی تاکید کرد.

عبدالمحمد زاهدی استاندار کردستان در یادداشتی با محکوم کردن حوادث تروریستی روز چهارشنبه تهران، بر پشتیبانی قاطع مردم کردستان از دفاع از امنیت و کیان ایران اسلامی و مبارزه با تروریسم توسط اقوام ایرانی تاکید کرد.

به گزارش نوای آبیدر، با سلام و عرض تسلیت مجدد به ملت بزرگ ایران ایران و خانواده های محترم شهدای حادثه تروریستی روز چهارشنبه تهران و آرزوی سلامتی برای مجروحان این دو حادثه.

 

ترور، تروریسم و تروریست پدیده ای است بی خانمان و هیچگونه تعلقی به یک ملت، یک قوم و پیروان یک دین و یا مذهب ندارد و در طول تاریخ همه ملتها، اقوام و معتقدان به ادیان و مذاهب گوناگون کم و بیش از این تفکر و اقدام غیر انسانی و غیر دینی آسیب دیده و خساراتی را متحمل شده اند.

 

مردم ایران در طول سالهای پس از انقلاب اسلامی بیش از هر ملتی آماج حملات تروریستی بوده و هزاران نفر زن ومرد و پیر و جوان و کودک بر اثر شقاوت تروریستها جان خود را از دست داده اند و کسانی که در قالب گروهها و سازمانهای تروریستی خون هموطنان خود را با توجیهات سیاسی و دینی و برداشتهای ناصحیح و انحرافی از دین به زمین ریخته اند از اقوام و مذاهب مختلف بوده اند که با کژاندیشی به اعمالی چنین بی رحمانه و سبعانه دست یازیده اند و اگر امروز مرتکبین جنایت حوادث تهران از یک قوم ایرانی بوده اند (که صرفاً چنین نبوده و در سازمان و تشکیلات این گروه از اقوام و اهالی برخی نقاط دیگر کشور نیز دخیل بوده اند) موجب بدبینی مردم  به یک قوم که اصیل ترین عضو پیکره ملت بزرگ ایران است، نمیشود. ملت آگاه ایران هرگز خاطره فداکاری و جانفشانیهای قوم کرد را در طول تاریخ پر افتخار این سرزمین فراموش نکرده و همچنان به عنوان جزء جدائی ناپذیر خاطرات تاریخی و تاریخ خود از یاد نخواهد برد و به یاد دارد که همین قوم در عراق و سوریه، در کوبانی و شنگال و مخمور و ... آماج وحشیانه ترین جنایات عوامل تفکر انحرافی و خشونتگرای داعش بوده و بیشترین آسیب‌ها را در سالهای اخیر و از بدو پیدایش این جریان ضد دینی و ضد انسانی تحمل کرده و شیر زنان و شیر مردان متدین و غیرتمند آنان در برابر جنایات آنها مردانه ایستاده اند.

 

سرزمین ما، ایران عزیز، آمیزه ای است از اقوام و پیروان مذاهب اسلامی و سایر ادیان الهی که همواره با آگاهی و درک صحیح شرایط داخلی و خارجی و بویژه دسیسههای قدرتهای جهانخوار و عوامل منطقه ای آنها همبستگی ملی و اتحاد و همدلی خود را حفظ و از این طریق دشمنان ملک و ملت را از دستیابی به اهداف پلید خود بازداشته و ماُیوس نموده اند. ملت ما خوب میدانند که اگر در یک خانواده فرد یا افرادی مرتکب جرم و جنایتی شده اند، ساحت همهُ اعضاء خانواده از هر گونه اتهامی مبرّاست.

ان تنصرالله ینصرکم و یثبّت اقدامکم ....... و اعتصموا بحبل الله جمیعاً ولا تفرّقوا . ....ما همه با همیم. ما همه ایرانیم.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

استاندار کُردستان حوادث تروریستی تهران قوم غیور کورد

نظرات بینندگان :

کوردی شنبه 20 خرداد 1396 | 23:47 پاسخ

تف به تندرو و تروریست و داعش
لعنت و نفرین بر هر تفکر داعشی از هر نژاد و قومی...
ما کوردها صلح طلب و انسان دوست هستیم و بشدت این حرام زادها رو که حادثه تروریستی تهران را حادث کردند به جد و به شدت نفرین میکنیم و هرگز آنها را کورد نمیدانیم...
ایران پاینده و ایرانی پوینده

س ص ح پ ق جمعه 6 مرداد 1396 | 23:54 پاسخ

داعش یک گروه بزرگ( تروریستی ) بین المللی است ؛ که توسط امریکا وترکیه واردن واسراایل وآلسعود وامارات ؛ تشکیل وسازماندهی وتسلیح شد ؛ هیچ ربطی به اسلام وقومیت کرد وغیره ندارد ؛ داعش وسیله است در دست امریکا برای کشتن مخالفان امریکا واسراایل ؛ وتضعیف کشورهای مخالف وبهانه برای مداخلات نظامی امریکا وغرب ؛ دردیگر کشورها .

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->