• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : سه شنبه 16 خرداد 1396 / 12:17   کد خبر : 4974   گروه : علمی و فناوری
مدیرکل آموزش و پرورش کُردستان:

معلمان مدارس خاص بخشی از مکلفی تدریس خود را در حاشیه شهر خواهند بود

مدیر کل آموزش و پرورش کُردستان از سازماندهی معلمان با سابقه در همه مدارس شهرستان خبر داد و گفت: در سال جاری معلمان مدارس خاص و با رتبه بالا مکلف شده اند که 6تا 8 ساعت از تدریس هفتگی خود را در مدارس حاشیه ای مشغول خدمت باشند.

مدیر کل آموزش و پرورش کُردستان از سازماندهی معلمان با سابقه در همه مدارس شهرستان خبر داد و گفت: در سال جاری معلمان مدارس خاص و با رتبه بالا مکلف شده اند که 6تا 8 ساعت از تدریس هفتگی خود را در مدارس حاشیه ای مشغول خدمت باشند.

به گزارش نوای آبیدر، دومین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان در سال 96 با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان، فرماندار سنندج، سرپرست اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، معاون پرورش و فرهنگی اداره کل، مدیران آموزش و پرورش نواحی یک و دو سنندج و روسای ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 

"رشید قربانی" مدیر کل آموزش و پرورش کردستان در این نشست با اشاره به برگزاری برنامه های مختلف اوقات فراغت در تابستان سال جاری، گفت: برنامه های اوقات فراغت با  محوریت مهارت آموزی انجام می شود.

 

قربانی همچنین از سازماندهی معلمان با سابقه در همه مدارس شهرستان خبر داد و گفت: در سال جاری معلمان مدارس خاص و با رتبه بالا مکلف شده اند که 6تا 8 ساعت از تدریس هفتگی خود را در مدارس حاشیه ای مشغول خدمت باشند.

 

در ادامه  این نشست فرماندار سنندج با تبریک ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات مسلمین و تسلیت به مناسبت سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد، اظهار داشت: با توجه به حساسیت کار آموزش و پرورش 20 درصد از کل بودجه شهرستان سنندج در سال 95  به ادارات آموزش و پرورش نواحی 1 و 2 سنندج تخصیص داده شد.

 

وی ضمن تشریح برنامه اوقات فراغت و اهداف آن، گفت: مدیران ادارات به گونه ای هدفمند برنامه ریزی کنند که اوقات فراغت ایده های نو و خلاقانه داشته باشد.

 

مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو سنندج نیز بر توجه به دانش آموزان حاشیه تاکید کرد و گفت: تبلیغات مناسب در راستای آشنا نمودن دانش آموزان با رشته های مختلف مراکز فعالیت های تابستانی بسیار حائز اهمیت است و در این میان والدین و رسانه ها در آگاهی بخشی نقش موثری را ایفا می کنند.

 

کنعانی افزود: با بسیج امکانات و فراهم آوردن بستر مناسب جهت جذب دانش آموزان و همچنین استفاده از پتانسیل سایر دستگاه های دولتی، اوقات شاد و مفرحی برای دانش آموزان در تابستان فراهم خواهیم کرد.

 

در ابتدای این جلسه سید فواد حسینی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج و دبیر شورای آموزش و پرورش شهرستان نیز از موفقیت هنرجویان استان کردستان در راس آنها هنرجویان آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج در مسابقات علمی عملی هنرستان های فنی حرفه ای کشور خبر داد و این موفقیت را مرهون کار گروهی و زحمات و تلاش های مدیران، هنر آموزان، هنرجویان و حمایت های خانواده های آنها دانست.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

شورای آموزش و پرورش آموزش و پرورش کُردستان معلمان

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->