• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 / 09:56   کد خبر : 4920   گروه : اقتصادی
مدیر عامل سازمان تاکسی رانی:

300 دستگاه تاکسی فرسوده در سنندج نوسازی می شود

مدیر عامل سازمان تاکسی رانی شهرداری سنندج گفت: از 800 دستگاه تاکسی فرسوده در سطح شهر 500 دستگاه نوسازی شد و 300 دستگاه دیگر هم بعد ار مراحل اداری، نوسازی می شوند.

مدیر عامل سازمان تاکسی رانی شهرداری سنندج گفت: از 800 دستگاه تاکسی فرسوده در سطح شهر 500 دستگاه نوسازی شد و 300 دستگاه دیگر هم بعد ار مراحل اداری، نوسازی می شوند.

به گزارش نوای آبیدر، "عرفان فتحی" مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری سنندج گفت: ناوگان حمل و نقل عمومی به ویژه تاکسی در زندگی روزمره شهروندان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.


وی اظهار کرد: در حال حاضر 3090 دستگاه تاکسی در سطح شهر آماده خدمت رسانی به شهروندان سنندجی بوده که از این تعداد 1504 دستگاه گردشی و 1586 دستگاه نیز مسیری است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری سنندج افزود: عمر مفید کار تاکسی در سطح شهر 15 سال است و تاکسی های که بیش از 15 سال کار کرده باشند جزو خودروهای فرسوده محسوب می شوند.

فتحی خاطرنشان کرد: در راستای نوسازی ناوگان تاکسیرانی طرح ثبت نام از رانندگان تاکسی همزمان با سراسر کشور در سال 94 انجام شد.


وی اعلام کرد: بر اساس بررسی های به عمل آمده 800 دستگاه تاکسی در شهر سنندج بیش از 15 سال کار کرده و جزو ناوگان فرسوده تاکسیرانی محسوب میشوند که تمامی این تاکسی ها در طرح نوسازی ثبت نام نمودند.


مهندس فتحی از نوسازی 70 درصدی ناوگان تاکسیرانی سنندج خبر داد و گفت: از 800 دستگاه تاکسی فرسوده 500 دستگاه نوسازی و تبدیل به احسن شده اند و 300 دستگاه باقیمانده نیز پس از انجام مراحل اداری نوسازی خواهند شد.


مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری سنندج افزود: نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری به ویژه تاکسی می تواند نقش مهمی در راستای رفاه حال شهروندان و حفظ محیط زیست و جلوگیری از آلوگی هوا و کاهش آلایندگی ایفا کند.


مهندس فتحی در خصوص ثبت نام کارت سوخت خودروهای دیزل درون شهری هم گفت: از زمان اجرای طرح ثبت نام تاکنون مشخصات 500 خودرودر سامانه سوخت درج شده است و سهمیه سوخت برای این ماشین ها صادر شده است.


 وی تاکید کرد: در راستای کاهش سهمیه سوخت مالکان خودروهای دیزل باری درون شهری هرچه سریعتر نسبت به  ثبت نام خودروهای خود اقدام نمایند.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

تاکسی تاکسیرانی سنندج نوسازی تاکسی

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->