• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 / 10:58   کد خبر : 4918   گروه : ورزشی

ورزشکار سنندجی رکورد جلو بازو با دمبل را در جهان جابجا کرد 

سید راشد حسینی ورزشکار سنندجی در یک حرکت بی نظیر با زمان 10 ساعت رکورد جلو بازو با دمبل ۵ کیلوگرمی را در جهان جابجا کرد.

سید راشد حسینی ورزشکار سنندجی در یک حرکت بی نظیر با زمان 10 ساعت رکورد جلو بازو با دمبل ۵ کیلوگرمی را در جهان جابجا کرد.

به گزارش نوای آبیدر، ورزشکار سنندجی در سومین حرکت خود توانست با موفقیت رکوردی جدیدی را در جهان به ثبت برساند.


سید راشد حسینی با این حرکت ورزشی موفق شد در یک اقدامی بی نظیر با زمان 10 ساعت و زدن 22800 حرکت تکرار رکورد جلو بازو با دمبل ۵ کیلوگرمی را در جهان جابجا کند و بر افتخارات خود در فعالیت های رکوردی بیافزاید.


این ورزشکار کردستانی در آذر ماه سال 93 نیز موفق شد با دو دمبل 5 کیلویی در مدت 4 ساعت و بدون خطا تعداد 10750 بار این وزنه ها را جا بجا کند و این حرکت را برای نخستین بار در ایران و جهان به نام خود ثبت کند.


رکورد این بخش بازمان 4 ساعت و 30 دقیقه در اختیار ورزشکار آمریکایی باب ناتولی قرار دارد که سید راشد حسینی توانست رکورد آن را جابجا کند.


حسینی در خرداد ماه سال 94 نیز توانست با زدن مشت متوالی به کیسه بوکس به مدت 12 ساعت برای دومین این حرکت در ایران و جهان در اختیار ورزشکار سنندجی باشد.


سید راشد حسینی متولد سال 1371 در شهر سنندج می باشد که در سال 1387 فعالیت ورزشی خود در رشته بدنسازی و پرورش اندام شروع کرده است.


رکورد جلو بازو با دمبل ۵ کیلوگرمی توسط سید راشد حسینی روز یکشنبه 24 اردیبهشت ماه با حضور جمع کثیری از ورزشکاران سنندجی در مجموعه ورزشی آزادی انجام شد.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

رکورد جلو بازو ورزش سنندج

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->