• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : یکشنبه 17 اردیبهشت 1396 / 09:19   کد خبر : 4899   گروه : سیاسی

سنندجی‌ها قهرمان رقابت‌های «کاراته بانوان» و کشتی «آزاد و فرنگی» کردستان شد

مسابقات کاراته بانوان استان کردستان در دو بخش کاتا و کومیته و همچنین رقابت های کشتی انتخابی نوجوانان استان کردستان با کسب عنوان قهرمانی تیم سنندج به پایان رسید.

مسابقات کاراته بانوان استان کردستان در دو بخش کاتا و کومیته و همچنین رقابت های کشتی انتخابی نوجوانان استان کردستان با کسب عنوان قهرمانی تیم سنندج به پایان رسید.

به گزارش نوای آبیدر، رقابت های کاراته قهرمانی استان با حضور 150 کاراته کای دختر از شهرستان های تابعه استان در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان برگزار شد.

 

شرکت کنندگان در دو بخش کاتا و کومیته در سالن تختی سنندج جهت مشخص شدن نفرات برتر به رقابت پرداختند.

 

در پایان مجموع بخش کاتا و کومیته سنندج با کسب 16 طلا، 10 نقره و 9 برنز بر سکوی نخست قرار گرفت و تیم مریوان با 11 طلا ، 6 نقره و  11 برنز مقام دوم را کسب کرد و شهرستان بانه با بدست آوردن 4 طلا ، 4 نقره و 11 برنز توانست در جایگاه سوم قرار گرفت.

 

گفتنی است نفرات برتر این مسابقات و کاراته کاهای مستعد از سوی کمیته فنی انتخاب و در اردوی آمادگی هیأت استان جهت حضور در رقابت های کشوری شرکت خواهند کرد.

 

سنندج سکوی نخست رقابت های کشتی آزاد و فرنگی کردستان را کسب کرد

 

رقابت های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی رده نوجوانان استان به مدت یک روز در سنندج برگزار شد و در شامگاه روز جمعه 15 اردیبهشت ماه با مشخص شدن نفرات برتر اوزان مختلف به کار خود پایان داد.

 

در این دوره از مسابقات 160 کشتی گیر از شهرستان های تابعه استان کردستان در اوزان مختلف به مدت یک روز بر روی تشک رفتند و با هم رقابت پرداختند.

 

در رقابت های کشتی آزاد، 42 کیلوگرم محمدقنبری از قروه ، 46 کیلوگرم عمران حق مرادی از سنندج، 50 کیلوگرم چیا شریفی از سنندج، 54 کیلوگرم نیما فیروزی از سقز، 58 کیلوگرم شایان حسامی از سنندج، 63 کیلوگرم محمدحسین نوروزیان از سنندج، 69 کیلوگرم شکور فاتحی از سنندج، 76 کیلوگرم حامد فرهادی از قروه، 85 کیلوگرم وحید فقیه سلیمانی از سنندج و در وزن 100 کیلوگرم  امیرحسین هراتی از سنندج عناوین نخست را بدست آوردند.

 

همچنین در مسابقات کشتی فرنگی، وزن 42 کیلوگرم مهدی بهرامی از سقز، 46 کیلوگرم شادمان ملایی از سنندج، 50 کیلوگرم رضا عبدالملکی از قروه، 54 کیلوگرم آپو ولیه از سنندج، 58 کیلوگرم دیاکو کاک الهی از سقز، 63 کیلوگرم سوران محمدی از سنندج، 69 کیلوگرم پرهام رحیمی از سنندج، 76 کیلوگرم  کیان چمن گلی از سقز، 85 کیلوگرم مهران محمدی از دهگلان و در وزن 100 کیلوگرم محمد محمدی از قروه عناوین اول را کسب کردند.

 

در کشتی آزاد سنندج با کسب 87 امتیاز در جایگاه نخست قرار گرفت، قروه با 56 امتیاز دوم شد و سقز با بدست آوردن 26 امتیاز مقام سوم را کسب کرد.

 

در بخش فرنگی سنندج نیز با 66 امتیاز مقام نخست را از ان خود کرد، دهگلان با کسب 54 امتیاز دوم شد و شهرستان سقز با 47 امتیاز مقام سوم را به خود اختصاص داد.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

ورزش سنندج کاراته بانوان سنندج کشتی سنندج ورزش

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->