• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : شنبه 2 اردیبهشت 1396 / 08:10   کد خبر : 4854   گروه : اجتماعی
فرماندار سنندج:

ایمن سازی مدارس در دستور کار نواحی آموزشی قرار گیرد/تجلیل از فرهنگیان تنها با دادن کارت هدیه میسر نمی‌شود

فرماندار سنندج به ایمن سازی مدارس اشاره و تاکید کرد: این مسئله باید به صورت جدی در دستور کار مدیران نواحی شهرستان قرار گیرد و به صورت پروژه‌ای پیگیری شود.

فرماندار سنندج به ایمن سازی مدارس اشاره و تاکید کرد: این مسئله باید به صورت جدی در دستور کار مدیران نواحی شهرستان قرار گیرد و به صورت پروژه‌ای پیگیری شود.

به گزارش نوای آبیدر، "محمد ابراهیم زارعی" فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش سنندج در اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان گفت: امید است در سالجاری، همه مدیران آموزشی در راستای رفع نواقص و کاستی‌ها اهتمام بورزند.

 

وی با اشاره به تقدیر و تجلیل از مقام شامخ معلمین، اظهار کرد: شهرداری و دیگر ارگان‌ها در راستای انجام این مهم تلاش کنند چرا که جایگاه و مقام کنونی همه ماها بخاطر زحمات معلم‌های ما بوده است.

 

رئیس شورای آموزش و پرورش سنندج افزود: افرادی که توانایی ساخت مدرسه ندارند اما می‌توانند در تعمیر و نگهداری مدارس یاریگر آموزش و پرورش باشند، پای کار بیایند.

 

زارعی به ایمن سازی مدارس اشاره و تاکید کرد: این مسئله باید به صورت جدی در دستور کار مدیران نواحی شهرستان قرار گیرد و به صورت پروژه‌ای پیگیری شود.

 

وی خطاب به اهدا کنندگان زمین برای احداث فضای آموزشی گفت: این افراد که لطف می‌کنند چنین حرکتی خداپسندانه انجام می‌دهند حتما توجه داشته باشند که در مسیر زمین‌های کشاورزی و تهدید کننده محیط زیست نباشد و مجوزهای لازم را از شهرداری و دیگر دستگاه‌ها اخذ کنند.

 

وی با اشاره به بند ه تبصره ۹ قانون بودجه ۹۶ کشور تصریح کرد: این تبصره بخش اعظمی از دغدغه‌های آموزش و پرورش را حل و فصل می‌کند چرا که با توجه با درآمدهای کم وزارتخانه، می‌توان از کمک دیگر نهادها و اعتبارات آنها کمک گرفت.

 

رئیس شورای آموزش و پرورش سنندج گفت: تجلیل از مقام شامخ معلمین و بازنشستگان تنها با دادن کارت هدیه میسر نمی‌شود بلکه باید میران دریافتی حقوق آنها تغییری ایجاد شود.

 

زارعی افزود: لازم است از دانش آموزان موفق در زمینه‌های علمی، ورزشی و ... تجلیل و تقدیر بعمل آید و فرمانداری نیز در این زمینه کمک‌های لازم را خواهد کرد.

 

فرماندار سنندج با اشاره به مشکل ترافیک خیابان‌ها گفت: سنندج نیازمند پارکینگهای بیشتری است که از حیاط مدارس می‌توان در بعداظهرها با هدف پارکینگ و درآمدزایی برای مدارس استفاده کرد.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

محمد ابراهیم زارعی فرماندار سنندج آموزش و پرورش سنندج شورای آموزش و پرورش

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->