• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : پنجشنبه 31 فروردین 1396 / 11:41   کد خبر : 4849   گروه : اجتماعی
معاون سیاسی امنیتی استاندار کُردستان:

معتاد مجرم نیست، بلکه یک بیمار است

معاون سیاسی امنیتی استاندار کُردستان با اشاره به رویکرد نامناسب دستگیری و نگاه مجرم گونه به معتاد در گذشته، افزود: امروز با تغییر نگرش مسئولین و مردم، معتاد دیگر مجرم نیست، بلکه یک بیمار است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کُردستان با اشاره به رویکرد نامناسب دستگیری و نگاه مجرم گونه به معتاد در گذشته، افزود: امروز با تغییر نگرش مسئولین و مردم، معتاد دیگر مجرم نیست، بلکه یک بیمار است.

به گزارش نوای آبیدر، "علیرضا آشناگر" معاون سیاسی امنیتی استانداری کُردستان صبح روز پنجشنبه در اولین همایش منطقه‌ای صیانت و گفتمان سازی اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر که در دانشگاه کُردستان برگزار شد، گفت: امروز شاهد ایجاد گفتمان جدیدی در امر مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد هستیم.

 

وی با اشاره به اینکه بیشترین سهم در امر پیشگیری از اعتیاد با در اختیار مردم باشد، اظهار کرد: نقش دولت باید مقابله و مبارزه با مواد مخدر و باندهای قاچاق باشد و در کنار آن از سازمان‌های مردم نهاد در امر اجتماعی شدن مبارزه با آن حمایت کند.

 

معاون سیاسی امنیتی استانداری کُردستان با اشاره به رویکرد نامناسب دستگیری و نگاه مجرم گونه به معتاد در گذشته، افزود: امروز با تغییر نگرش مسئولین و مردم، معتاد دیگر مجرم نیست، بلکه یک بیمار است.

 

آشناگر با تاکید بر نقش مهم خانواده‌ها در سهیم شدن در امر مبارزه با مواد مخدر، تصریح کرد: تمامی دستگاه‌ها و آحاد جامعه باید خانواده‌ها را نسبت به تهدیدات مواد مخدر و اعتیاد حساس کنند چراکه آنان پرورش دهنده نسل جوان و نیروی انسانی ما هستند.

 

معاون سیاسی امنیتی استانداری کُردستان در ادامه با اشاره به انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری در اردیبهشت ماه، خطاب به سمن‌ها گفت: شما با دارا بودن جایگاه اجتماعی از نامزدهای انتخاباتی بخواهید تا از کلی گویی پرهیز کنند و به جای آن برنامه عملی ارایه دهند.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

علیرضا آشناگر انتخابات اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->