• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : پنجشنبه 31 فروردین 1396 / 11:40   کد خبر : 4848   گروه : ورزشی

درخشش دختران دوومیدانی کار کردستانی در رقابت‌های کشوری

کژال رستمی و هدیه ساعدی دوندگان نوجوان کردستانی در پایان مسابقات قهرمانی دختر کشور، به ترتیب دو نشان طلا و نقره را در مواد 400 متر بامانع و هفتگانه به خود اختصاص دادند.

کژال رستمی و هدیه ساعدی دوندگان نوجوان کردستانی در پایان مسابقات قهرمانی دختر کشور، به ترتیب دو نشان طلا و نقره را در مواد 400 متر بامانع و هفتگانه به خود اختصاص دادند.

به گزارش نوای آبیدر، مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان دختر کشور روز سه شنبه 29 فروردین ماه با مشخص شدن نفرات مدعی مواد مختلف پایان یافت.


در این رقابت ها، دختران نوجوان دو و میدانی کار از استان های سراسر کشور در رشته های 100، 200، 400 ، 800، 1500، 5000 پیاده روی، 2000 متر بامانع، 100 متر بامانع، 400 متر بامانع، پرش طول، پرش سه گام، پرش ارتفاع، پتاب وزنه، پرتاب دیسک، پرتاب نیزه، پرتاب چکش، پرش با نیزه، هفتگانه و دوی رله سوییسی( امدادی 100، 200 ، 300 و 400 متر) با یکدیگر به رقابت پرداختند.


در پایان مسابقات، کژال رستمی بانوی دونده و خوش آتیه کردستانی با اقتدار در ماده 400 متر بامانع با زمان 1:12:38  دقیقه بر سکوی نخست قرار گرفت و نشان زرین طلا را بر گردن آویخت.


همچنین هدیه ساعدی دیگر بانوی ورزشکار کردستان در ماده هفتگانه با امتیاز 2215 مدال نقره این دوره از رقابت ها را به خود اختصاص داد.


در نتیجه تیمی، تهران الف بر سکوی اول ایستاد، خراسان رضوی و زنجان به ترتیب عناوین دوم و سوم را کسب کردند.


مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان دختر کشور طی روزهای 28 و 29 فروردین ماه در مجموعه ورزشی آفتاب تهران برگزار شد و گلزار خالدیان به عنوان سرپرست و مربی، تیم کردستان را در این مسابقات همراهی کرد. 

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

هدیه ساعدی کژال رستمی دوومیدانی

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->