• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : چهارشنبه 16 فروردین 1396 / 10:01   کد خبر : 4797   گروه : اجتماعی
معاون سیاسی امنیتی استانداری کُردستان در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر سنندج:

دیدگاه مردم نسبت به شهرداری مثبت شده/کاندیداهای شورای شهر به جای حرف، برنامه عملی داشته باشند

معاون سیاسی امنیتی استانداری کُردستان در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر سنندج گفت: باور اتمام چندین طرح عمرانی بزرگ در سطح شهر در سال گذشته توسط شهرداری با وجود کمبود منابع مالی بسیار سخت بود که خوشبختانه با اتمام این طرح ها بار دیگر دیدگاه مردم نسبت به مجموعه شهرداری کاملا تغییر کرد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کُردستان در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر سنندج گفت: باور اتمام چندین طرح عمرانی بزرگ در سطح شهر در سال گذشته توسط شهرداری با وجود کمبود منابع مالی بسیار سخت بود که خوشبختانه با اتمام این طرح ها بار دیگر دیدگاه مردم نسبت به مجموعه شهرداری کاملا تغییر کرد.

به گزارش نوای آبیدر، "علیرضا آشناگر" معاون سیاسی - امنیتی استاندار کردستان در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر سنندج گفت: تامین منابع مالی برای اجرای طرحها و همچین پرداخت حقوق کارکنان همواره کار را برای شهرداریها در چند سال اخیر بسیار سخت و دشوار کرده است.


وی اظهار کرد: شوراهای شهر بعنوان بازوی توانمند شهرداری‌ها باید با تعامل و همفکری زمینه خدمات رسانی شایسته به شهروندان را فراهم کنند.


معاون سیاسی - امنیتی استاندار کردستان افزود: شورای شهر و شهرداری سنندج در سال گذشته در سایه تعامل و دوری از هرگونه حاشیه ای عملکرد بسیار مناسبی را  از خود به جای گذاشتند.


آشناگر ادامه داد: باور اتمام چندین طرح عمرانی بزرگ در سطح شهر در سال گذشته توسط شهرداری با وجود کمبود منابع مالی بسیار سخت بود که خوشبختانه با اتمام این طرح ها بار دیگر دیدگاه مردم نسبت به مجموعه شهرداری کاملا تغییر کرد.


وی اعلام کرد: تعامل و همفکری اعضا شورای شهر با مجموعه مدیریتی شهرداری باعث خدمات ارزنده در سطح شهر شد و مردم هم از همکاری و همراهی این دو نهاد مردمی منفعت لازم را بردند.


رئیس ستاد انتخایات کُردستان با توجه به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا در سالجاری گفت: کاندیدهای شوراهای شورای شهر باید با ایجاد فضای رقابتی سالم زمینه انتخاب اصلح را برای مردم فراهم کنند.


آشناگر تاکید کرد: بیان مشکلات از سوی کاندیداهای شورای شهر باعث رفع مشکلات نخواهد شد بلکه باید کاندیداها با ارائه برنامه منسجم و دقیق زمینه رفع مشکلات را در آینده فراهم کنند.


وی به کاندیداهای شوراهای شهر و روستا توصیه نمود:  فضای انتخاباتی را به سمت برنامه محور بودن سوق دهند تا با اقبال عمومی مردم روبه رو شوند.


معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان در پایان از تلاشهای شبانه روزی کارکنان شهرداری در سال گذشته که باعث رضایتمندی شهروندان شد تقدیر و تشکر کرد و گفت: امیدواریم در سالجاری با تعامل سازنده در جهت توسعه و آبادانی و همچین رفع مشکلات مردم گام برداریم.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

شورای شهر سنندج شهرداری سنندج علیرضا آشناگر انتخابات

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->