• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : چهارشنبه 16 فروردین 1396 / 09:40   کد خبر : 4795   گروه : فرهنگ و هنر
مسئول کتابخانه مرکزی سنندج در گفتگو با نوای آبیدر:

کمک 10 میلیون تومانی خانواده مرحوم ادب به کتابخانه مرکزی سنندج

مسئول کتابخانه مرکزی سنندج گفت: همسر مرحوم ادب، در اقدامی فرهنگی و شایسته 10 میلیون تومان در راستای تجهیز کتابخانه مرکزی سنندج در اختیار مسوول کتابخانه قرار داده است.

مسئول کتابخانه مرکزی سنندج گفت: همسر مرحوم ادب، در اقدامی فرهنگی و شایسته 10 میلیون تومان در راستای تجهیز کتابخانه مرکزی سنندج در اختیار مسوول کتابخانه قرار داده است.

"محمد اصلانی" مسئول کتابخانه مرکزی سنندج و بانی این حرکت فرهنگی، در گفتگو با نوای آبیدر از کمک 10 میلیون تومامی خانواده مرحوم ادب به این خبر داد و گفت: خانم "شهین جنتی" همسر مرحوم ادب، در اقدامی فرهنگی و شایسته 10 میلیون تومان کمک نقدی در راستای تجهیز کتابخانه مرکزی سنندج در اختیار مدیر این مجموعه به عنوان معتمد قرار داده است.


وی اظهار کرد: این اقدام فرهنگی، حرکتی بزرگ و موثر در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و توجه به کتاب است که جای تقدیر و تشکر را دارد.


مسئول کتابخانه مرکزی سنندج با گلایه از برخی از افرادی که می‌توانند چنین کمک‌هایی به بخش فرهنگی جامعه داشته باشند اما این کار را نمی‌کنند، افزود: کمک بزرگ خانواده مرحوم ادب، پیامی بزرگ و مهم برای جامعه فرهنگی سنندج دارد که همگان و افراد متمول باید از آن درس بگیرند.


اصلانی ادامه داد: جا دارد از آقای عابد خورشیدی به عنوان دوست خانوادگی و رابط این مسئله و همچنین مدیرکل کتابخانه‌های کُردستان در راستای تسهیل چنین اقدامی تقدیر و تشکر نمایم.

بهاءالدّین ادب نماینده دوره‌های پنجم و ششم مجلس شورای اسلامی بود که در سال ۱۳۸۶ بر اثر بیماری سرطان در بیمارستان مهر تهران درگذشت و در بهشت محمدی شهر سنندج به خاک سپرده شد.


انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

کتابخانه مرکزی سنندج شهین جنتی بهاالدین ادب ادب محمد اصلانی

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->