• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : چهارشنبه 4 اسفند 1395 / 10:47   کد خبر : 4662   گروه : اجتماعی
شهردار منطقه یک خبر داد؛

پل مردوخ سنندج ترمیم و نورپردازی می‌شود

مدیر شهرداری منطقه یک سنندج  گفت: با هدف ارتقای زیبایی منظر شهری و بهبود وضعیت نمای پل های سطح منطقه عملیا ت نماسازی و نورپردازی پل مردوخ آغاز شد.

مدیر شهرداری منطقه یک سنندج  گفت: با هدف ارتقای زیبایی منظر شهری و بهبود وضعیت نمای پل های سطح منطقه عملیا ت نماسازی و نورپردازی پل مردوخ آغاز شد.

به گزارش نوای آبیدر، "شاهو شاهویی" مدیر شهرداری منطقه سنندج با بیان اینکه ارتقاء زیبایی منظر شهری و همچین بهبود وضعیت نمای پلهای سطح منطقه در دستور کار قرار گرفته، گفت: یکی از پلهای سنندج پل مردوخ است که این پل در سنوات گذشته جهت اتصال خیابان شیخان به مردوخ شمالی احداث شده است.


وی از آغاز اجرای عملیات نماسازی و نورپردازی پل مردوخ خبر داد و افزود: با همکاری سازمان زیبا سازی و شرکت نما چین این پل نماسازی خواهد شد.


مدیر شهرداری منطقه سنندج با بیان اینکه پل مرودخ 240 متر طول و دارای 9 ستون است، افزود: در طرح نما سازی پل مردوج از آجر نما استفاده شده و بخشی از عرشه پل نیز بوسیله کامپوزیت نماسازی خواهد شد.


شاهویی تصریح کرد: 1500 متر مربع از بدنه و پایه های این پل نماسازی خواهد شد که تاکنون  عملیات نماسازی 700 متر مربع از بدنه این پل اتمام یافته است.


وی با بیان اینکه در راستای زیباسازی این پل در قسمتی از بدنه پل طرح اسمالله درج خواهد شد، گفت: پس از اتمام عملیات نماسازی اجرای نورپردازی بدنه و عرشه این پل نیز آغاز خواهد شد.


وی هزینه اجرای عملیات نماسازی و نور پردازی پل مردوخ را دو میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: در صورتی که هوا مساعد باشد این طرح تا اردیبهشت سال آینده اتمام خواهد یافت.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

پل مردوخ سنندج شهرداری منطقه یک سنندج زیبایی شهری

نظرات بینندگان :

بهروز چهارشنبه 4 اسفند 1395 | 11:03 پاسخ

این پل یکی از شاهکارهای شهرداران گذشته است که با طرحهای ترافیکی بدون برنامه ای که انجام شده تقریبا هیچگونه کاربردی ندارد و تخریب آن بهتر از صرف هزینه بیشتر برای نماسازی است مگر اینکه با انجام تغییراتی بتوان از آن استفاده نمود.

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->