• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : دوشنبه 25 بهمن 1395 / 00:24   کد خبر : 4634   گروه : سیاسی
معاون سیاسی-امنیتی استاندار کُردستان فرمانداران را پای کار می‌آورد/

آشناگر: فرمانداران با استفاده از شبکه های اطلاع رسانی توان خود را به رخ منتقدین بکشند

معاون سیاسی امنیتی استاندار کُردستان گفته که جریاناتی به دنبال انتقاد از دولت نیستند بلکه تخریب دولت را در دستور کار دارند و می طلبد فرمانداران با استفاده از شبکه های اطلاع رسانی توان خود را به رخ بکشند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کُردستان گفته که جریاناتی به دنبال انتقاد از دولت نیستند بلکه تخریب دولت را در دستور کار دارند و می طلبد فرمانداران با استفاده از شبکه های اطلاع رسانی توان خود را به رخ بکشند.

به گزارش نوای آبیدر، این روزها دولتی‌ها – چه در تهران و چه در استان‌ها – هرجا که می‌روند چند بابی در امر تخریب، منتقدین و برچسپ زنی به برخی رسانه‌ها، برای ملت سخنرانی می‌کنند.

 

دولت که در ماه‌‌های پایانی خود در یازدهمین دوره ریاست جمهوری به سر می‌برد، هیچگاه تا این اندازه در تحقق وعده‌ها، بهبود وضعیت اقتصادی و اشتغال خود را کم‌توان ندیده بود و طبیعتاً زیر ذره‌بین نقد رسانه‌ها نیز قرار داشته است.

 

البته آقایان دولتی در کُردستان نقد دستاوردهای دولت در کُردستان، ناتوانی در حل مشکل اشتغال، ضعف زیرساخت‌ها و افت شدید وضعیت معیشتی مردم را تخریب می‌خوانند و مکررا بر آن تاکید دارند.

 

"علیرضا آشناگر" یار کهنه کار تدبیر و امیدی‌ها در کُردستان در همایش یکروزه فرمانداران و بخشداری‌های استان با تکرار سخنان قبلی خود مبنی بر آنچه که وی "تخریب دستاوردهای دولت" خوانده، گفته که جریاناتی به دنبال انتقاد از دولت نیستند بلکه تخریب دولت را در دستور کار دارند.

 

وی خطاب به فرمانداران و بخشداران تاکید کرده که می‌طلبد فرمانداران با استفاده از شبکه های اطلاع رسانی توان خود را به رخ بکشند.

 

آشناگر افزوده که باید با معتمدین و گروه‌های دی‌نفوذ جلسه داشته باشیم و افزایش مشارکت مردم در انتخابات را رقم بزنیم – که البته وی تفسیری از گروه‌های دی نفوذ و معتمد ارایه نداده است!

 

معاون سیاسی – امنیتی استانداری کُردستان همچنین به فرمانداران هشدار داده که اگر تخریبی علیه دولت انجام شد، شما نباید ساکت بنشینید چرا که سکوت ایجاد شبهه می‌کند.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

علیرضا آشناگر انتخابات 96 فرمانداران کُردستان دولت یازدهم

نظرات بینندگان :

رادمرد دوشنبه 25 بهمن 1395 | 14:37 پاسخ

کدام توان؟ اگر کارایی داشتند می بایست کارایی خود را به رخ منتقدین می کشیدند که ندارند. با دست خالی که نمی شود چیزی را به رخ دیگران کشید.

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->