• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : پنجشنبه 23 دی 1395 / 14:37   کد خبر : 4524   گروه : ورزشی
مدیرکل ورزش و جوانان:

اختصاص 20 میلیون تومان به هیئت‌های ورزشی کُردستان/از حق هیچ ورزشکاری کوتاه نمی‌آیم

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان از اختصاص 20 میلیون تومان به هر کدام از هیات‌های ورزشی استان خبر داد و تصریح کرد: می‌توان در بخشی از این اعتبار برای فعال‌کردن استعدادهای بانوان در رشته‌های مختلف تلاش کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان از اختصاص 20 میلیون تومان به هر کدام از هیات‌های ورزشی استان خبر داد و تصریح کرد: می‌توان در بخشی از این اعتبار برای فعال‌کردن استعدادهای بانوان در رشته‌های مختلف تلاش کرد.

به گزارش نوای آبیدر، "حامد جولایی" مدیرکل ورزش و جوانان کردستان در نشست مسئولین ورزش بانوان با نایب رئیسان هیأت های ورزشی استان گفت: 350 هیات ورزشی در سطح استان کردستان وجود دارد که به جز چند رشته خاص، بانوان در تمام شهرستان‌های استان دارای نایب رئیس هستند.


وی به اعتبار اختصاص یافته به بخش بانوان اشاره کرد و افزود: از کل اعتباری که به ورزش استان اختصاص داده شد، 50 درصد آن به ورزش بانوان تعلق گرفت.


مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان از کمک شهرداری‌های استان کردستان به ورزش بانوان در سال گذشته خبر داد و گفت: بالغ بر 400 میلیون تومان به ورزش بانوان استان کردستان در شهرستان‌های تابعه اختصاص یافته است.


جولایی با بیان اینکه 313 باشگاه ورزشی در بخش خصوصی در سطح استان کردستان دایر است که بیشترین آن به بانوان اختصاص دارد، افزود: در استان کردستان استعدادهای درخشانی وجود دارد که با همت هم ما باید شکوفا شود و در راستای حل مشکلات این سرمایه‌های انسانی و ورزشکاران نیرومند تمام تلاش خود را به کار گیریم.


وی با بیان اینکه من از حق هیچ ورزشکاری کوتاه نمی‌آیم، گفت: با توجه به زحمات ورزشکاران در استان کردستان که چندین برابر دیگر استان‌ها پشتکار و بهترین استعدادها را در خود دارند باید افکار غلط را کنار گذاشته و برای رشد وشکوفایی این نیروها تمام تلاش خود را به کار ببندیم.


وی به وظایف نایب رئیس امور بانوان در حوزه ورزش اشاره کرد و افزود: هر کدام از شما مسؤول برنامه‌ریزی و هماهنگی امور مربوط به ورزش بانوان هستید باید در این زمینه استعدادیابی در هر کدام از رشته‌های ورزشی را انجام دهید.


جولایی خطاب به نواب روسای بانوان هیأت‌های ورزشی استان، افزود: شما باید با روسای هیات‌ها تعامل داشته و در این زمینه گزارش ارائه دهید تا ورزش استان با چالش روبه‌رو نشود.


مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: باشگاهی که با هیات‌های ورزشی استان همکاری نکند مجوز آن باطل می‌شود چون هدف از مجوز به راه‌اندازی باشگاه‌ها در سطح استان، فقط درآمدزایی نیست بلکه خروجی و رسیدن به مرحله قهرمانی مهم‌ترین هدف ما است.


جولایی از اختصاص 20 میلیون تومان به هر کدام از هیات‌های ورزشی استان خبر داد و تصریح کرد: می‌توان در بخشی از این اعتبار برای فعال‌کردن استعدادهای بانوان در رشته‌های مختلف تلاش کرد.


جولایی ضمن بیان این مطلب که استعدادیابی در سطح بانوان در حد پائینی است، گفت: در این راستا همکاری و هماهنگی نایب رئیسان با هیأت های مربوطه و فدراسیون برای پیشرفت ورزش بانوان استان لازم و ضروری است.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

مدیرکل ورزش و جوانان هیئت های ورزشی کُردستان ورزش

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->