• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : دوشنبه 20 دی 1395 / 13:42   کد خبر : 4510   گروه : سیاسی

بیانیه ائمه جمعه و روحانیون کُردستان در پی وفات آیت الله هاشمی رفسنجانی

ائمه جمعه و جماعت ، مدرسین و شوراهای افتاء، روحانیون و طلاب استان کردستان به مناسبت ارتحال چهره ی پر فروغ انقلاب اسلامی آیت الله هاشمی رفسنجانی، بیانیه‌ای صادر کردند.

ائمه جمعه و جماعت ، مدرسین و شوراهای افتاء، روحانیون و طلاب استان کردستان به مناسبت ارتحال چهره ی پر فروغ انقلاب اسلامی آیت الله هاشمی رفسنجانی، بیانیه‌ای صادر کردند.

به گزارش نوای آبیدر، ائمه جمعه و جماعت، مدرسین و شوراهای افتاء، روحانیون و طلاب استان کردستان به مناسبت ارتحال چهره ی پر فروغ انقلاب اسلامی آیت الله هاشمی رفسنجانی، بیانیه‌ای صادر کردند.


بسم الله الرحمن الرحیم


انالله و انا الیه راجعون
رحلت مجاهد نستوه، عالم جلیل‌القدر، مبارز انقلابی، مدافع حقوق مردم، سیاستمدار گرانقدر، پشتیبان همیشگی انقلاب اسلامی، یار و یاور امام خمینی(ره) و رفیق و همرزم و همراه مقام معظم رهبری(مدظله) ؛ سردارسازندگی حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی که از استوانه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و از سابقون در مبارزات منتهی به پیروزی انقلاب اسلامی بودند؛ ضایعه‌ای عظیم و مصیبتی طاقت سوز است.


عالم مجاهد، انقلابی نستوه و یار دیرین حضرت امام رضوان الله تعالی علیه که عمر پر برکت خود را در شکل گیری انقلاب اسلامی، استقرار نظام جمهوری اسلامی و ایفای مسئوولیت های خطیر در اداره کشور و دفاع مقدس سپری کرد به دیدار معبود شتافت نام، یاد و آموزه های آن یار سفر کرده همواره بر تارک ایران و انقلاب اسلامی در درخشش و الگوی وفاداران به آرمان های انقلاب اسلامی خواهد بود.


بی شک خاطره مجاهدت های آن فقید سعید در مسیر پیروزی انقلاب، تثبیت، تحکیم و پیشرفت جمهوری اسلامی ایران و نیز کوشش ها و تدابیری که برای تحقق آرمان عدالت اجتماعی، رفع فقر و توسعه همه جانبه ایران اسلامی در مسئوولیت های خطیر مبذول داشتند، در اذهان و قلوب ملت بزرگوار ایران و نیز در تاریخ میهن اسلامی ماندگار خواهد بود.


ما ائمه جمعه و جماعت، مدرسین و شوراهای افتاء ، روحانیون و طلاب اهل سنت استان کردستان این واقعه ی ی جانکاه را به محضرشریف مقام معظم رهبری(مدظله) و نیز به بازماندگان محترم و ارادتمندان آن مرحوم تسلیت و تعزیت عرض می نماید و از درگاه ایزد منان برای آن شخصیت اثر گذار و فرزانه، علو درجات و برای بازماندگانش صبر و اجر مسألت می‌نماید.

 

ائمه جمعه و جماعت ، مدرسین و شوراهای افتاء و روحانیون و طلاب اهل سنت استان کُردستان
 

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

روحانیون استان کُردستان وفات آیت الله رفسنجانی مرکز بزرگ اسلامی کُردستان

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->