• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : یکشنبه 19 دی 1395 / 10:26   کد خبر : 4503   گروه : سیاسی
اختصاصی نوای آبیدر/

رسانه در کُردستان کیلویی چند!

آقای سه پسته دفتر استاندار کُردستان برخلاف شعار تعامل با رسانه‌ها، در جلسه معاون رئیس جمهور بازهم رسانه‌ها خودی و غیرخودی جلوه داد.

آقای سه پسته دفتر استاندار کُردستان برخلاف شعار تعامل با رسانه‌ها، در جلسه معاون رئیس جمهور بازهم رسانه‌ها خودی و غیرخودی جلوه داد.

به گزارش نوای آبیدر، نشست مشاور، سرپرست حوزه استاندار و مسئول روابط عمومی استانداری کُردستان در حالی در 13م دیماه با حضور اکثر اصحاب رسانه و خبرنگاران برگزار شد، که به اذعان بیشتر رسانه‌های شفاف گرا – نه خودی و عریضه نویس – این جلسه فرمایشی و انتخاباتی بود.

 

در این جلسه آقای سه پسته دفتر استاندار که در سمت مسئول روابط عمومی سخن می‌گفت، بیشتر به خودنمایی، شناسناندن خد به عنوان یک اصلاح طلب و ارسال جوابیه به سایت‌های منتقد پرداخت و کمترین بحثی که وی به آن توجهی داشت، مبحث رسانه و مشکلات آنان بود.

 

میقانی در این جلسه شعار تعامل با رسانه‌ها را سرداد و در عمل وی بسیار غیرمتخصص‌تر از مسئول قبلی، بازهم جریان خودی و غیرخودی و محرم و نامحرم را جریان سفر معاون رئیس جمهور به کُردستان را زنده کرد.

 

اینچنین تناقض‍های گفتاری و رفتاری آقایان مسئول در استانداری کُردستان در سال‌های اخیر معمول و مرسوم بوده و تعجبی آنچنانی را برای رسانه‌ها نداشته، اما آنچه که جای سوال دارد این است که چرا در مقابل دوربین و ضبط صوت خبرنگاران آقایان جرات گفتن اینکه ما برخی از رسانه‌ها را به برخی از جلسات نامحرم می‌دانیم، ندارند؟

 

البته مسئولین ارشد سیاسی کُردستان از ریزش محبوبیت روحانی و نحوه مدیریت نمایندگان وی در کُردستان خبر داشته و این حرکات موجب آشکارتر شدن مدیریت جناحی و سیاسی برای مردم است.

 

چنین مدیریت و تناقض در گفتار و رفتار ضرب المثل معروف «دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس» را در اذهان تداعی کرده که کماکان آقایان سیاسی مدیریت و تعامل سیاسی و جناحی را بر شفاف‌سازی و آگاه سازی مردم ارجحیت می‌دهند.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

تناقض گویی عبدالرضا میقانی استانداری کُردستان تعامل با رسانه ها

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->