• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : دوشنبه 13 دی 1395 / 22:16   کد خبر : 4491   گروه : پزشکی

رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی کردستان معرفی شد

'سیامک واحدی' به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان معرفی شد.

'سیامک واحدی' به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان معرفی شد.

به گزارش نوای آبیدر، در آیینی روز دوشنبه با حضور معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و علوم پزشکی و جمعی از مسئولان استان، سیامک واحدی به عنوان رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان منصوب و از خدمات طیب قدیمی رئیس قبلی قدردانی شد.


در این آیین رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان با اشاره به اجرای طرح تحول نظام سلامت در دولت تدبیر و امید گفت: این طرح که مورد تاکید ویژه رهبر معظم و دولت بود با جدیت بیشتری تداوم خواهد داشت.


سیامک واحدی مقوله درمان را یکی از شاخه های طرح تحول نظام سلامت برشمرد و افزود: اگر آموزش ها در دانشگاه صحیح باشد درمان نیز به خوبی پیش خواهد رفت.


وی اضافه کرد: پروژه کوثر که یادگارم سفر مقام معظم رهبری به استان کردستان است با همکاری شرکت های سازنده با شتاب هر چه بیشتر به پایان خواهد رساند.
واحدی افزود: آموزش نیروهای پزشکی و درمانی و دانشجویان دانشگاه باید تقویت شود.


وی آینده روشن جامعه را مرهون تربیت و پرورش دانشجویان در دانشگاه دانست و گفت: دانشگاه باید انسان ساز باشد و آموزش ها در دانشگاه در راستای تقویت نیروی انسانی باشد.


وی یکی از شاخصه های ممتاز حرفه پزشکی را داشتن اخلاق دانست و گفت: نیروی پزشکی باید به صفت اخلاق آراسته باشند.


وی دانشجویان را سرمایه های ارزشمند کشور برشمرد و افزود: دانشجویان امروز خدمتگزاران آینده جامعه محسوب می شوند در همین راستا احترام به دانشجویان و تکریم آنها ضروری است.


رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی استان جنبش های دانشجویی و فعالیت های فرهنگی باید به عنوان اولویت ویژه مورد توجه قرار گیرد.


وی اظهار کرد: چندین پروژه بیمارستانی دیگر نیز در استان در دست اقدام بوده و امید است بزودی به اتمام و بهره برداری برسد.


رئیس اسبق دانشگاه علوم پزشکی استان نیز خدمتگذاری به مردم استان و کمک به تحول و توسعه بخش های مختلف درمانی بهداشتی را جز وظایف خود دانست و گفت: اگر در این استان خدماتی ارائه کرده ام تنها در راستای انجام مسئولیت بوده است.


طیب قدیمی رشد و توسعه حوزه سلامت و تحول در این بخش را مرهون همکاری و مشارکت همه کارکنان و بخش های مختلف درمانی بوده است.


وی اظهارکرد: ارائه خدمات در استان تنها با هدف ایجاد رفاه و تامین نیازهای درمانی و رفع کمبودها و مشکلات درمانی مردم استان بوده است.


وی با اشاره به اینکه پروژه بیمارستان کوثر جزء مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان کردستان است گفت: این پروژه در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد امید است در غرب کشور باری از دوش مردم در حوزه سلامت بردارد. 


تجهیز و بهره برداری دانشگاه علوم پزشکی در 12 هزار مترمربع، اخذ مجوز تربیت دانشجو رشته دندانپزشکی، ساخت دانشکده دندانپزشکی و جذب و بکار گیری بیش از 35 عضو هیات علمی در دانشگاه و 150 دانشجوی دندانپزشکی، اخذ موافقت دستیار رشته روانپزشکی و طب اورژانس، اخذ موافقت اصولی با پنج مرکز تحقیقاتی، برگزاری کنگره کشوری سل و میکرو بیولوژی، تجهیز و بهره برداری مرکز قلب شهید بروجردی و افتتاح و بهره برداری از چندین خانه بهداشت و مرکز درمانی از خدمات دانشگاه علوم پزشکی در استان است.


طیب قدیمی دارای مدرک پزشکی جراحی پلاستیک است و 10 سال و 2 ماه ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان را عهده دار بود.


سیامک واحدی رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی کردستان نیز دارای مدرک فوق تخصص قلب و عروق است. 

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

دانشگاه علوم پزشکی کُردستان سیامک واحدی تودیع و معارفه

نظرات بینندگان :

سينا سه شنبه 14 دی 1395 | 13:13 پاسخ

آرزوى موفقيت براى استاد گرامى دكتر واحدى

سیما پنجشنبه 16 دی 1395 | 11:41 پاسخ

این آقا سیا کجایی هستش؟

محمد جمعه 17 دی 1395 | 12:39 پاسخ

باسلام
به آقای واحدی عزیز تبریک گفته واقعا ایشان یکی از پزشکان بااخلاق و مشتری مدار استان کردستان میباشند امیدوارم باتوجه به مشکلات زیاد استان جنابعالی قدم بزرگی در راستای بهبود سلامت مردم داشته باشید واقعا این استان از نظر پزشک و بیمارستان رنج میبرد انتظارهای طولانی برای نوبت و........

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->