• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : دوشنبه 13 دی 1395 / 13:47   کد خبر : 4489   گروه : فرهنگ و هنر
شهردار خبر داد؛

المان صُلح در میدان 12 فروردین سنندج نصب می‌شود

شهردار سنندج با بیان اینکه المان های شهری نمادی از هویت فرهنگی هر جامعه هستند گفت: با هدف بهبود کیفیت محیط شهری المان صلح در میدان 12 فروردین نصب خواهد شد.

شهردار سنندج با بیان اینکه المان های شهری نمادی از هویت فرهنگی هر جامعه هستند گفت: با هدف بهبود کیفیت محیط شهری المان صلح در میدان 12 فروردین نصب خواهد شد.

به گزارش نوای آبیدر، "منچهر فخری" شهردار سنندج گفت: هویت هر جامعه نشان از فرهنگ آن جامعه است و المانهای شهری هم نمادی از هویت فرهنگی آن جامعه هستند.


وی اظهار کرد: فضاهای همساز با هویت شهری موجب آرامش و ارتقاء سطح مشارکت شهروندان می شود و وجود المانهای شاخص در سطح شهر باعث ارتقاء زیبایی و همچنین سبب انتقال هویت شهری در اذهان می گردد.


شهردار سنندج افزود: با هدف رضایتمندی شهروندان و همچنین بهبود کیفیت محیط شهری نصب المانهای جدید در برخی از میادین سطح شهر در دستور کار این شهرداری قرار گرفته است.


فخری از نصب المان صلح در میدان 12 فروردین سنندج خبر داد و گفت: میدان 12 فروردین در مسیر ورودی همدان به سنندج واقع شده است.


وی عنوان کرد: عملیات تخریب المان موجود در این میدان آغاز شده است و بعد ازبرداشت مصالح عملیات اجرایی نصب المان صلح آغاز می شود.


شهردار سنندج در خصوص مشخصات المان صلح گفت: این المان دارای 6 فیگور بوده و 8 متر نیز ارتفاع دارد و از جنس بتن است و بر روی پایهای به ارتفاع 10 متر نصب می شود.


وی اعلام کرد: این المان در بهار سال آینده نصب می شود و امیدواریم با نصب این المان بتوانیم علاوه بر ارتقاء کیفیت و بهبود فضای محیط شهری باعث ایجاد حس تعلق مکان و همچنین سبب انتقال هویت شهری را در شهروندان ایجاد نماییم. 
 

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

شهردار سنندج منوچهر فخری المان صلح میدان 12 فروردین سنندج

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->