• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : یکشنبه 12 دی 1395 / 15:14   کد خبر : 4485   گروه : اجتماعی

واکنش معاون خدمات شهری شهرداری سنندج به یک خبر؛ پاکبانان بن شب یلدا را دریافت کرده‌اند

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج در خصوص خبر درج شده در خبرگزاری ایرنا مبنی بر عدم انجام وعده های شهرداری در مراسم پاکبانان نارنجی پوش گفت: بن شب یلدا به پاکبانان پرداخت شد و بزودی  وعده های داده شده در این مراسم عملی می شود.

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج در خصوص خبر درج شده در خبرگزاری ایرنا مبنی بر عدم انجام وعده های شهرداری در مراسم پاکبانان نارنجی پوش گفت: بن شب یلدا به پاکبانان پرداخت شد و بزودی وعده های داده شده در این مراسم عملی می شود.

به گزارش نوای آبیدر، "آرش رخزادی" معاون خدمات شهری شهرداری سنندج در خصوص خبر درج شده در خبر گزاری دولتی ایرنا مبنی بر "وعده، تنها نصیب پاکبانان" گفت: این شهرداری در راستای تجلیل از خدمات شبانه روزی پاکبانان برای نخستین بار اقدام به برگزاری مراسم گردهمایی پاکبانان نارنجی پوش نمود.


وی اظهار کرد: در این مراسم  و در راستای حمایت از این قشر زحمتکش بر اساس پیشنهاد شهرداری و مصوبه شورای شهر مقر شد که به هرکدام از پاکبانان به مناسبت فرا رسیدن شب یلدا بن خرید کالا به مبلغ 150 هزار تومان اهدا شود.


معاون خدمات شهری شهرداری سنندج افزود: لیست تمامی پاکبانان به یکی از فروشگاههای سطح شهر ارائه شده و پاکبانان با مراجعه به این فروشگاه بن خرید خود را تحویل گرفتند.


رخزادی ادامه داد: در خصوص وعده احداث درمانگاه تخصصی برای کارکنان با برنامه ریزی صورت گرفته تا پایان سالجاری هم گلنگ احداث این درمانگاه به زمین زده خواهد شد.


وی عنوان کرد: در خصوص تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی هم مکاتبات لازم با سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور و همچنین دفتر امور شهری استانداری صورت گرفته و در صورت اخذ مجوز نسبت به تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی اقدام خواهد شد.


رخزادی خاطرنشان کرد: با توجه به متغییر بودن ساعات کاری پاکبانان امکان تعیین سرویس جهت جابجایی پاکبانان امکان پذیر نیست.


معاون خدمات شهری شهرداری سنندج تاکید کرد: تامین شرایط رفاهی برای کارکنان در خدمات رسانی شایسته به شهروندان تاثیر گذار است و این شهرداری برنامه های مناسبی برای رفاه کارکنان در دستور کار خود دارد.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج شهرداری سنندج پایکبانان سنندجی

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->