• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : دوشنبه 6 دی 1395 / 10:06   کد خبر : 4466   گروه : ورزشی

ورزشکاران سنندجی به اردوی تیم‌های ملی دعوت شدند

دانا اسماعیل زاده بوکسور و سامان عزیزی کشتی گیر سنندجی به اردوی تیم‌های ملی دعوت شدند.

دانا اسماعیل زاده بوکسور و سامان عزیزی کشتی گیر سنندجی به اردوی تیم‌های ملی دعوت شدند.

به گزارش نوای آبیدر، اردوی تیم ملی بزرگسالان کشور با حضور منتخبین استان های سراسر کشور به مدت 21 روز در تهران برگزار می شود.


این اردو با حضور 27 بوکسور از نفرات برتر رقابت های کشوری طی روزهای 10 تا 30 دی ماه در مجموعه ورزشی انقلاب تهران بر پا می گردد.


دانا اسماعیل زاده بوکسور کردستانی با دعوت کادر فدراسیون در این مرحله از اردو حضور دارد و زیر نظر مربیان تیم ملی به تمرینات فنی می پردازد.


اسماعیل زاده بوکسور با تجربه و عنوان دار کردستانی وزن 64 کیلوگرم در اواخر آذرماه امسال در رقابت های کشوری که به میزبانی زاهدان برگزار شد با شکست تمامی حریفان خود نشان طلا را برگردن آویخت و با اقتدار بر سکوی نخست ایستاد.


بوکسور های دعوت شده از استان های تهران، سیتان و بلوچستان، مرکزی، کردستان، اصفهان، البرز، مازندران، کرمان، همدان، آذربایجان غربی، کرمانشاه، بوشهر و قم هستند که از سوی کادر فنی فدراسیون به این مرحله از اردو فراخوانده شده اند. 


همچنین سرمربی تیم ملی بزرگسالان کشتی فرنگی کشور 24 ورزشکار را در اوزان 59،  66، 71، 75، 80، 85، 98 و 130 کیلوگرم به این مرحله از اردو فراخواند


از سوی کادر فنی فدراسیون سامان عزیزی کشتی گیر فرنگی کار کردستانی وزن 85 کیلوگرم به این مرحله از اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت شد.


سامان عزیزی کشتی گیر سنندجی در رقابت های کشوری که طی روزهای 2  و 3 دی ماه  در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد با اقتدار توانست در وزن 85 کیلوگرم نشان طلا این مسابقات را از آن خود کند و بر سکوی نخست قرار گیرد.  


انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

اردوی تیم ملی ورزش سنندج سامان عزیزی دانا اسماعیل زاده

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->