• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : پنجشنبه 2 دی 1395 / 00:01   کد خبر : 4453   گروه : سیاسی
گاف یک روابط عمومی ناکارآمد یا نبود نظارت آقایان؟

وقتی پیام تبریک استاندار کُردستان کپی از آب در‌می‌آید!+سند

روابط عمومی استانداری کُردستان در جدیدترین دستپخت خود پس از ادغام با حوزه دفتر استاندار، پیامی کپی متعلق به سال 92 را با نام "پیام تبریک استاندار کُردستان به مناسبت سالروز تاسیس ثبت احوال" منتشر کرده است.

روابط عمومی استانداری کُردستان در جدیدترین دستپخت خود پس از ادغام با حوزه دفتر استاندار، پیامی کپی متعلق به سال 92 را با نام "پیام تبریک استاندار کُردستان به مناسبت سالروز تاسیس ثبت احوال" منتشر کرده است.

به گزارش نوای آبیدر، گویا تلفیق روابط عمومی استانداری کُردستان با دفتر استاندار نه تنها مشکلات، کاستی‌ها و کم‌کاری‌های روابط عمومی ارشد استان را بهبود نبخشیده بلکه گاف‌هایی از جنس کپی پیام از زبان استاندار کُردستان دستپخت جدید این بخش حساس از استانداری است.


در جدیدترین پیام استاندار کُردستان به مناسبت سالروز تاسیس ثبت احوال، تقریبا تمامی این پیام کپی‌های ناشیانه‌ای از دو پیام مجزا در سال 92 از سایت اداره ثبت احوال مازندران و پیام استاندار اردبیل به مناسبت روز ملی ثبت احوال در همان سال است.

 

نوای آبیدر - پیام کپی استاندار کُردستان به مناسبت روز ثبت احوال

 

http://www.ostan-kd.ir/Default.aspx?TabId=50&nid=41627

 

نوای آبیدر - پیام استاندار اردبیل در سال 92

 

https://www.sabteahval.ir/module/News/Shownews/page-6555/index.aspx?NewsId=15682

 

نوای آبیدر - ثبت احوال مازندران و پیام سازمان در سال 92

 

https://www.sabteahval.ir/mz_kjur/module/News/Shownews/page-7812/index.aspx?NewsId=15705


روابط عمومی استانداری کُردستان در حالی در زیرنظر آقای سرپرست حوزه استاندار اداره می‌شود که آقایان دولتی خود را سرآمد کار خبری، خبر نویسی حرفه‌ای و پایبند بودن به قوانین مطبوعاتی و تولید محتوای جدید می‌دانند در حال که در بیخ گوش آنها چنین گاف رسانه‌ای درز کرده و آقایان انگار که اصلا نمی‌بینند.

 

پیدا کردن پیام کپی از اصلی این روزها با چند جستجوی ساده در موتورهای جستجو به راحتی قابل پیگیری بوده و اینکه تصور کنیم افراد پشن پرده روابط عمومی چنین امر بدیهی و پشت پرده‌ای نمی‌دانند بسیار دور از انتظار نیست.


از طرف دیگر، نبود نظارت ویژه شخص استاندار و مجموعه نظارتی وی بر روابط عمومی استانداری در سال‌های اخیر موجب چنددستگی در میان خبرنگاران و رسانه‌ها و نگاه جناحی، سیاسی و بخشی به خبر و رسانه شده است.


البته معلوم نیست که شخص استاندار کهنه‌کار کُردستان از چنین کپی پیامی خبر داشته و یا نه که اگر داشته اشتباهی فاحش و به دور از شان یک استانداری و اگرهم نداشته پیامی واضح برای همگان دارد: "روابط عمومی استانداری کُردستان در دستان غیرمتخصص‌هاست!"

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

روابط عمومی استانداری کُردستان استانداری کُردستان گاف روابط عمومی پیام تبریک کپی استاندار کُردستان

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->