• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : چهارشنبه 1 دی 1395 / 09:31   کد خبر : 4449   گروه : اقتصادی

خیابان 12 متری ناحیه حسن آباد سنندج ایمن‌سازی شد

مدیر شهرداری ناحیه منفصل شهری حسن آباد گفت: با هدف ایمن سازی معابر و جلوگیری از رانش زمین عملیات احداث دیوار حائل خیابان 12 متری مولوی اجرا شد.

مدیر شهرداری ناحیه منفصل شهری حسن آباد گفت: با هدف ایمن سازی معابر و جلوگیری از رانش زمین عملیات احداث دیوار حائل خیابان 12 متری مولوی اجرا شد.

به گزارش نوای آبیدر، "اسماعیل نقشبندی" مدیر شهرداری ناحیه منفصل شهری حسن آباد گفت: بسیاری از معابر حسن آباد دارای معابر با شیب تند است که همین امر باعث شده فعالیتهای عمرانی به سختی انجام شود.


وی اظهار کرد: در بسیاری از معابر به دلیل شیب تند امکان رانش زمین وجود دارد به همین دلیل معابری که امکان بروز حادثه وجود دارد شناسایی شده و عملیات اصلاح آن در دستور کارشهرداری این ناحیه قرار گرفته است.


مدیر شهرداری ناحیه منفصل شهری حسن آباد افزود: خیابان 12 متری مولوی یکی از خیابانهای ناحیه حسن آباد است که از ایمن سازی لازم برخوردار نبود و به همین دلیل عملیات احداث دیوار حائل در این خیابان اجرا شد. 


نقشبندی ادامه داد: با 140 متر مکعب احداث دیوار حائل سنگی در خیابان 12 متری مولوی مشکل رانش  و بروز حادثه در این خیابان رفع شد.


وی جدول  گذاری خیابان 12 متری به صورت نهر به متراژ 200 متر و خیابان آریز به صورت کتابی به متراژ 80 متر را از دیگر فعالیتهای عمرانی ناحیه منفصل شهری حسن آباد نام برد.


نقشبندی همچنین از ایجاد پل دسترسی جهت تردد ساکنان این ناحیه خبر داد و گفت: برای احداث این پل عملیاتی نظیر دیوار چینی، پی کنی و کرسی چینی به متراژ 6 متر با دو پایه که هر پایه 3 متر مکعب است صورت گرفت.


مدیر شهرداری ناحیه منفصل شهری حسن آباد هزینه اجرای فعالیتهای عمرانی اجرا شده در یک ماه اخیر را 350 میلیون ریال اعلام کرد و گفت: از محل اعتبارات داخلی شهرداری این هرینه ها تامین شد.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

حسن آباد ناحسه حسن آباد سنندج ایمن سازی

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->