• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : سه شنبه 30 آذر 1395 / 10:35   کد خبر : 4446   گروه : اقتصادی
مدیر شهرداری منطقه یک:

پنج هزار متر مربع از میدان سهروردی تا بلوار معلم سنندج آسفالت شد

مدیر شهرداری منطقه یک سنندج گفت: با هدف بهبود در تردد شهروندان و وسایل نقلیه عملیات آسفالت 5 هزار متر مربع از حدفاصل میدان سهروردی تا بلوار معلم آسفالت و بهسازی شد.

مدیر شهرداری منطقه یک سنندج گفت: با هدف بهبود در تردد شهروندان و وسایل نقلیه عملیات آسفالت 5 هزار متر مربع از حدفاصل میدان سهروردی تا بلوار معلم آسفالت و بهسازی شد.

به گزارش نوای آبیدر، "شاهو شاهویی" مدیر شهرداری منطقه یک شهرداری سنندج گفت: شهرداری در راستای رفع نیازهای شهروندان در بخشهای مختلف شهری از جمله بهسازی و آسفالت معابر سطح  منطقه اقدامات مناسبی را در سالجاری انجام داد.

 

وی اظهار کرد: خیابان نمایندگی توکلی یکی از خیابانهای اصلی میدان سهرودی تا بلوار معلم است که معابر این خیابان از وضعیت مناسبی برخوردار نبود.


مدیر شهرداری منطقه یک شهرداری سنندج از آسفالت 5 هزار متر مربع از از معابر حدفاصل میدان سهروردی تا تا بلوار معلم خبر داد و گفت: با 720 تن آسفالت این محدوده از سطح منطقه یک آسفالت و بهسازی شد.

 

شاهویی افزود: جهت بهسازی این خیابان 300 متر جدول گذاری و 370 متر مکعب خاکبرداری و احداث کانیوا وسط جهت هدایت آبهای سطحی نیز انجام شده است.


وی  هزینه آسفالت محدوده میدان سهروردی تا بلوار معلم را 250 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: این هزینه از محل اعتبارات داخلی شهرداری منطقه تامین شده است.


مدیر شهرداری منطقه یک سنندج پله گذاری خیابان شهدا کوچه نصرالله خانی با متراژ 20 متر مربع و هشت متر نرده گذاری جهت تسهیل در تردد عابرین و جدول گذاری و اجرای کانیوا خیابان الوند حاجی آباد با متراژ 50 متر طول را ازدیگر فعالیتهای عمرانی در آذر ماه سالجاری نام برد.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

آسفالت شهرداری منطقه یک سنندج شاهو شاهویی

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->