• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : دوشنبه 29 آذر 1395 / 09:49   کد خبر : 4444   گروه : سیاسی
دورهمی‌های معاون سیاسی-امنیتی با جوانان اصلاح طلبان/

آقای آشناگر، دولت در تحقق وعده‌های خود در کُردستان بازمانده چه برسد به انتظارات مردمی! 

معاون سیاسی امنیتی استانداری کُردستان در ادامه دورهمی‌های دولتی‌ها با هم‌تیمی‌های انتخاباتی گفته که مخالفین سطح مطالبات را از دولت بالا می‌برند؛ این درحالی است که دولت خود در تحقق شعارهای اولیه به مردم بازمانده است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کُردستان در ادامه دورهمی‌های دولتی‌ها با هم‌تیمی‌های انتخاباتی گفته که مخالفین سطح مطالبات را از دولت بالا می‌برند؛ این درحالی است که دولت خود در تحقق شعارهای اولیه به مردم بازمانده است.

به گزارش نوای آبیدر، دولتی‌های در کُردستان این روزها و در چند ماه مانده به انتخابات دولت دوازدهم، جلسات متعددی با هم‌تیمی‌های انتخاباتی خود در مرکز استان و همچنین در شهرهای استان برگزار می‌کنند.


وجه مشترک این جلسات که به ریاست "علیرضا آشناگر"، معاون سیاسی امنیتی استانداری برگزار شده، تاکید بر عدم تقویت روحیه مطالبه‌گری مردم است که جای بسی تعجب دارد.


آقای سیاسی در جمع حزب اعتدال و توسعه در سنندج و همچنین اصلاح‌طلبان دیواندره با استفاده از واژه تکراری و نخ نما شده "مخالفان"، "منتقدین" و ... سعی در وارونه جلوه دادن مسایل برای جوانان زیردست خود و افکار عمومی برآمده است.


وی تاکید کرده که مخالفان در تلاش اند که سطح مطالبات از دولت را بالا ببرند و گسترش مطالبات غیرواقعی کمکی به توسعه و پیشرفت استان نخواهد کرد.


آشناگر البته اشاره‌ای به مخالفین نکرده و در ادبیات دولتی‌ها تاکنون مشخص نشده که مخالفین چه کسانی هستند؛ اگر مثال و مقصود آقای مدیر، منتقدین بوده که باید دولت بسیار خوشحال و خرسند نیز باشد که چرا که دایره نقد موجب پیشرفت و اعتلای هر سیستمی می‌شود.


در ادامه اینکه، عبارت "بالا بردن سطح مطالبات مردمی" که آقای مدیر سیاسی از آن بعنوان گسترش مطالبات غیرواقعی نام برده، نه تنها غیرواقعی نبوده بلکه اساسی‌ترین نیازهای مردم کُردستان از جمله رفع معضل بیکاری جوانان تحصیلکرده که هم اکنون به رقمی بالای 30 درصد رسیده، تکمیل 9 هزار میلیارد تومان پروژه عمرانی نیمه تمام، تحقق وعده روحانی مبنی بر تشکیل کارگروه ویژه افزایش اعتبارات به کُردستان، انتصاب مدیران متخصص و متعهد – نه جناحی و باندی – بوده که در این دولت نادیده گرفته شده و آقایان تنها مفهوم توسعه را در ایجاد منطقه آزاد تجاری بانه و مریوان می‌بینند که نمود واقعی آن را در هفته فرهنگی کُردستان در انزلی دیدیم که حتی فرهنگ نیز سیاسی- اقتصادی نگریسته می‌شود.


معاون سیاسی امنیتی-استانداری کُردستان در جمع تعدادی از اصلاج طلبان دیواندره‌ای بار دیگر کم‌کاری‌های خود را بر گردن دولت قبل انداخت و گفته که درگیر رتق و فتق امورات و حل آنچه که وی با عنوان "بی‌انضباطی مالی" نام برده، بودیم.


دولتی‌ها در کُردستان حالی در تکاپوی جلب آرای مردم در انتخابات سال 96 هستند که در سه و نیم سال اخیر به دلیل انتصابات سیاسی و اتوبوسی، جناحی و باندی و همچنین بازماندن از تحقق وعده‌ها محبوبیت خود را به گواه بسیاری از کارشناسان اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی از دست داده‌اند؛ چرا که رای 72درصدی مردم به دولت روحانی در سال 92، اکنون پس از گذشت چهار سال با کمترین پاسخ آقایان همراه بوده و عملاً فرایندی سیاسی و نه مردمی در استان حاکم بوده است.


انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

دولت یازدهم علیرضا آشناگر اطلاح طلبان انتخابات 96 دولت دوازدهم توسعه کُردستان

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->