• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : سه شنبه 23 آذر 1395 / 12:20   کد خبر : 4431   گروه : اجتماعی

آغاز عملیات آسفالت تونل انقلاب سنندج پس از 5 سال انتظار

معاون فنی و عمرانی شهرداری سنندج ازآغاز عملیات آسفالت تونل انقلاب خبر داد و گفت :با 520 تن آسفالت 3100 متر مربع از محوطه این تونل آسفالت می شود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری سنندج ازآغاز عملیات آسفالت تونل انقلاب خبر داد و گفت :با 520 تن آسفالت 3100 متر مربع از محوطه این تونل آسفالت می شود.

به گزارش نوای آبیدر، "محمد صدیق فتحی" معاون فنی و عمرانی شهرداری سنندج گفت: پروژه تونل انقلاب یکی از طرحهای عمرانی نیمه تمام در سطح شهر است که به دلیل داشتن معارض ملکی عملیات تکمیل این پروژه بسیار زمانبر شده بود.


وی اظهار کرد از ابتدای سالجاری با رایزنیهای صورت گرفته با مالکین که ملک آنها در مسیر این پروژه قرار گرفته بود صورت گرفت و خوشبختانه مشکل معارض آن حل شد و عملیات تکمیل این پروژه در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.


معاون فنی و عمرانی شهرداری سنندج افزود: این تونل 220 متر طول دارد که 150 متر از آن بصورت گالری بود و 70 متر از آن هم بصورت بصورت باکس گذاری است.


فتحی افزود: خوشبختانه عملیات تیر گذاری پروژه تونل انقلاب خاتمه یافته و هم اکنون عملیات عمرانی تونل انقلاب بصورت کامل اجرا شده است.


وی از آسفالت پروژه تونل انقلاب خبر داد و گفت: عملیات آسفالت 3100 متر مربع از محوطه این تونل شامل پورتال ورودی سمت خیابان انقلاب، داخل تونل و باکس گذاری با تناژ 520 تن آسفالت آغاز شده است.


معاون فنی و عمرانی شهرداری سنندج ادامه داد: آسفالت پورتال ورودی از سمت میدان نبوت هم بعد از اجرای جدول گذاری و همچنین هدایت آبهای سطحی اجرا خواهد شد.


وی گفت: با هدف اتصال خیابان کاوه به میدان انقلاب هم اجرای یک رمپ در دستور کار است که بزودی سازمان خدمات موتوری عملیات احداث این رمپ را آغاز خواهد کرد.


معاون فنی و عمرانی شهرداری سنندج اعلام کرد: سازمان زیبا سازی هم همزمان عملیات نماسازی دو طرف تونل انقلاب را آغاز کرده و تا یکماه آینده عملیات نماسازی و نورپردازی آن خاتمه خواهد یافت.


فتحی با بیان اینکه پروژ ه تونل انقلاب نقش بسزایی در کاهش و روانسازی ترافیک دارد ابراز امیدواری نمود تا پایان سالجاری این طرح نیمه تمام هم به بهره برداری برسد.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

تونل انقلاب سنندج شهرداری سنندج پروژه‍های عمرانی شهری

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->