• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : شنبه 20 آذر 1395 / 10:50   کد خبر : 4419   گروه : سیاسی
از سلسله دورهمی‌های مسئولین با هم‌تیمی‌های انتخاباتی/

سفر سیاسی-انتخاباتی وزیر ارتباطات به کُردستان/استفاده از پول بیت‌المال و جایگاه سیاسی دولتی برای تبلیغات انتخاباتی/واعظی: صداوسیما و رسانه‌های زنجیره‌ای دولت را تخریب می‌کنند

معاون سیاسی حزب اعتدال و توسعه ایران در لباس وزیر ارتباطات در حالی روز جمعه و در 5 ماه مانده به انتخابات 96 به کُردستان سفر کرد، که سفر وی با استفاده از پول بیت المال و جایگاه سیاسی به عرصع تبلیغات انتخاباتی برای روحانی تبدیل شد.

معاون سیاسی حزب اعتدال و توسعه ایران در لباس وزیر ارتباطات در حالی روز جمعه و در 5 ماه مانده به انتخابات 96 به کُردستان سفر کرد، که سفر وی با استفاده از پول بیت المال و جایگاه سیاسی به عرصع تبلیغات انتخاباتی برای روحانی تبدیل شد.

به گزارش نوای آبیدر، محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حالی همانند دیگر وزرای دولت روحانی سفرهای به ظاهر پیگیرانه اما کاملاً سیاسی-انتخاباتی، به کُردستان سفر کرد که بخش اعظمی از سخنان وی به مظلوم نمایی دولت یازدهم، آواربرداری از دولت قبل و حمله به رسانه‌های منتقد و صداوسیما اختصاص یافت.

 

آقای وزیر که معاون سیاسی حزب اعتدال و توسعه ایران نیز هست، در دورهمی با هم‌تیمی‌های انتخاباتی در سنندج به حمله مجدد به رسانه‌های منتقد دولت و صداسیما گفته که صدا و سیما و رسانه‌های زنجیره‌ای با اتاق فکر متعدد و با پول زیاد، درصدد بلوکه کردن موفقیت‌های دولت و اخریب آن هستند.

 

وی افزوده که در زمان دولت دهم، ریل انقلاب به انحراف کشیده شده بود و دولت اقدامات پوپولیستی انجام می‌داد.

 

وزیر سیاسی وزارت خانه غیرسیاسی ارتباطات و فناوری اطلاعات به هم‌تیمی‌های خود در سنندج گوشزد کرد که انتخابات سال 96 عرصه سخت و دشواری خواهد بود و هرکسی که وارد عرصه شود درصدد روحانی است.

 

واعظی با نام بردن از برخی – مجهول الهویه! – و تحریک آنهایی که به قول وی  مشی اعتدالی دولت را قبول دارند و می‌خواهند کشورشان آباد شود، گفته که نباید در خانه بنشینید چرا که  برخی عقبه دارند، پول دارند و زور دارند.

 

وی که با لحنی نسبتا مطمئن از پیروزی روحانی در دوره بعد سخن به میان آورده تاکید کرده که 30 ماه مذاکره کردیم تا تحریم‌ها را برداریم و تلاش داشتیم تا سنگ‌هایی که دیگران به چاه انداخته بودند، برداریم که باید محصول این تفکر را در دوره بعد ببینیم.

 

معاون سیاسی حزب اعتدال و توسعه ایران در ادامه سخنان خود در جمع هم‌حزبی‌ها با اشاره به مباحث نفتی و شاخص‌های تجاری و برجام و به قول وی موفقیت‌های دولت، بازهم با حمله به صداوسیما و رسانه‌هاتی منتقد گفته که عده‌ای در ایران جشن می‌گیرند، شادی می‌کنند که آن قانونی که علیه ایران چندین بار تصویب و تمدید شده است.

 

واعظی از این افراد که بازهم اشاره‌ای به آنها نکرده اما سمت و سوی کلام وی سیاسی و نسبتاً بودار است، به عنوان کاسبان تحریم یاد کرده است.

 

اظهارات آقای وزیر سیاسی وزارت خانه غیرسیاسی در حالی در کُردستان توسط تمامی رسانه‌ها ثبت و ضبط می‌شود که مشکلاتی چون اشتغال جوانان، وعده تشکیل کارگروه افزایش اعتبارات، تکمیل 9 هزار میلیارد تومان پروژه عمرانی نیمه‌کاره و بسیاری دیگر از مشکلات مردم استان به باد فراموشی سپرده شده و گویا آقایان تنها در زمان انتخابات و آنهم برای جمع کردن برگه‌های انتخاباتی کُردستان را به یاد می‌‌آورند.

 

کُردستانی‌ها در حالی در انتخابات خرداد 92 به دولت روحانی رای 72درصدی دادند که در این دوره آنچنان محبوبیتی در میان مردم نداشته و اینچنین سفرها و تبلیغات انتخاباتی با پول بیت المال و استفاده از جایگاه سیاسی وزرا، تاثیری بر افکار مردم هوشیار کُردستان نخواهد داشت.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری سفر دولتی‌ها به کُردستان انتخابات 96 سفر سیاسی دولتی‌ها به کُردستان دولت

نظرات بینندگان :

خام الشهداه ذوالفقاربابایی جانباز شیمیایی واعصاب وروان شنبه 20 آذر 1395 | 13:25 پاسخ

بس گنید ترو خدا جقدر شعار و ****** میدید مردم بیکارند شماها بفکر انتخاباتید

کوردی1 یکشنبه 21 آذر 1395 | 02:46 پاسخ

به امید بهبود اوضاع اقتصادی و رهایی از توهم احمدینژادیسم متاسفانه به روحانی و کلیدش رای دادم ولی دستم بشکند برای اشتباهی که کردم! احمدینژاد و روحانی ************
آه خدا جان از بیکاری و گرسنگی به تنگ اومدیم اونوقت حضرات با ****************در فکر ******** ما هستند...
ایران و امنیتش پاینده و پایدار

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->