• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : شنبه 20 آذر 1395 / 10:16   کد خبر : 4417   گروه : اقتصادی
شهردار منطقه 2:

آسفالت 16 هزار متر مربع از محلات قشلاق، کانی کوزله و فرجه سنندج

مدیر شهرداری منطقه دو سنندج گفت: با هدف بهسازی محلات سطح منطقه در دو ماهه نخست پاییز امسال  بیش از 16 هزار متر مربع از محلات قشلاق و کانی کوزله آسفالت شد.

مدیر شهرداری منطقه دو سنندج گفت: با هدف بهسازی محلات سطح منطقه در دو ماهه نخست پاییز امسال  بیش از 16 هزار متر مربع از محلات قشلاق و کانی کوزله آسفالت شد.

به گزارش نوای آبیدر، "علیرضا کاظمی" مدیر شهرداری منطقه دو شهرداری سنندج گفت: با هدف بهسازی معابر و سهولت در تردد شهروندان  امسال اقدامات مناسبی در جهت آسفالت و کف فرش معابر صورت گرفت.


وی اظهار کرد: قشلاق، کانی کوزله و فرجه از جمله محلات قدیمی سطح منطقه است که به علت وضعیت توپوگرافی آن انجام عملیات عمرانی در آن بسیار سخت و دشوار است. 


مدیر شهرداری منطقه دو از آسفالت بیش از 16 هزار و 500 متر مربع  از محلات سطح منطقه خبر داد و گفت: در دو ماهه نخست پاییز امسال برخی از معابر این محله‌ها با دو هزار تن آسفالت و بهسازی شد.


کاظمی در خصوص آسفالت محلات کانی کوزله گفت: کوچه گلاویژ 9 به متراژ 1760 متر مربع، کوچه گلاویژ به متراژ  1200متر مربع، گلاویژ 2 به متراژ 480 متر مربع  و کوچه های دی و بهمن 2 به متراژ 2400 متر مربع آسفالت و بهسازی شد.


وی ادامه داد: کوچه های لاله و گلشن به متراژ یک هزار و 840 متر مربع، کوچه‌های گلان 6 و 12 واقع در محله قشلاق به متراژ دو هزار متر مربع، کوچه جبار 2 واقع در محله عباس آباد به متراژ یک هزار و 260 متر مربع، کوچه‌های آبان 3 ،6 و مرداد 8 واقع در تپه خدیجه به متراژ 1800 متر مربع از جمله محلاتی است که در پاییز امسال آسفالت شد.


وی آسفالت کوچه‌های لاوان 5 و میرکی واقع در محله فرجه با متراژ دو هزار و 810 متر مربع، و همچنین بهسازی و آسفالت کوچه‌های جنب پارکینگ طبقاتی با متراژ یک هزار متر مربع را از دیگر اقدامات شهرداری منطقه دو در راستای بهسازی محلات برشمرد. 


مدیر شهرداری منطقه دو همچنین از  اجرای 2400 متر مربع پیاده روسازی و کف فرش در راستای ساماندهی معابر و خیابانهای اصلی خبر داد و اظهار داشت: کف فرش میدان انقلاب از ورودی بازار سنندجی تا چهار راه چهارباغ به متراژ یک هزار و 50 متر مربع پیاده رو سازی  در حال اجرا است.


وی همچنین از اصلاح هندسی تقاطع مولوی به فلسطین، اصلاح هندسی انتهای بلوار 24 متر کانی کوزله، لوله گذاری و هدایت آبهای سطحی کوچه نیشتمان 4 در خیابان انقلاب با 42 متر طول، لوله پلی اتیلن و احداث منهول و پله گذاری و دیوار چینی کوچه آلاله در بلوار توحید به میزان 360 متر پله و 40 متر جدول کانیوای وسط و پله گذاری انتهای بلوار کردستان به میزان 112 متر طول پله  را از دیگر فعالیتهای عمرانی سطح منطقه برشمرد.


مدیر شهرداری منطقه دو هزینه اجرای این طرحها را  6 میلیارد و 500 میلیارد ریال  اعلام کرد و گفت: این هزینه ها از محل اعتبارات داخلی شهرداری تامین شده است. 


انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

محله‌های حاشیه نشین شهر سنندج کانی کوزله فرجه عباس آباد شهرداری منطقه 2

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->