• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : پنجشنبه 18 آذر 1395 / 09:49   کد خبر : 4413   گروه : اقتصادی
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری:

عملیات نماسازی تونل انقلاب سنندج آغاز شد

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری سنندج از آغاز اجرای طرح نماسازی و جداره سازی پروژه تونل انقلاب خبر داد و گفت: 700 متر مربع از نمای این تونل با نمای روپادو زیباسازی خواهد شد.

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری سنندج از آغاز اجرای طرح نماسازی و جداره سازی پروژه تونل انقلاب خبر داد و گفت: 700 متر مربع از نمای این تونل با نمای روپادو زیباسازی خواهد شد.

به گزارش نوای آبیدر، "هه‌تاو فریدونی" مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری سنندج گفت: پروژه تونل انقلاب یکی از طرحهای عمرانی نیمه تمام است که اتمام این طرح عمرانی دردستور کار شهرداری در سالجاری قرار گرفت.


وی اظهار کرد: تونل انقلاب 220 متر طول دارد که 150 متر آن گالری و 70 متر  طول  بصورت باکس‌گذاری است که در حال حاضر عملیات تیر گذاری این پروژه در حال اجرا است.


مدیر عامل زیباسازی شهرداری از آغاز طرح نماسازی تونل انقلاب خبر داد و افزود: جداره این تونل 700متر مربع است که با نمای رو پادواجرا خواهد شد.


وی اعلام کرد: برای نماسازی تونل انقلاب ابتدا نمای جداره بیتس کاری شده و سپس در دو مرحله عملیات سیمانکاری آن اجرا خواهد شد.


فریدونی گفت: پس از اجرای سیمانکاری عملیات عایق بندی و اجرای طرح‌های برجسته و نورپردازی جداره این تونل اجرا خواهد شد.


وی تصریح کرد: پس از اجرای عایق بندی نما سازی با روپاد، پوششی جهت نمای خارجی به دلیل استحکام، سرعت اجرای بسیار بالا، زیبایی بصری و رفلکس در برابر نور  با دو رنگ متضاد اجرا خواهد شد.


مدیر عامل سازمان زیباسازی گفت: نماسازی پروژه تونل انقلاب تا یکماه آینده اتمام خواهد یافت و امیدواریم نماسازی این پروژه مورد توجه شهروندان قرار گیرد.


انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

تونل انقلاب سنندج هه‌تاو فریدونی زیباسازی

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->