• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : شنبه 13 آذر 1395 / 13:22   کد خبر : 4391   گروه : اقتصادی
با هزینه 5 میلیارد ریالی؛

آغاز ساماندهی ورودی سنندج- سقز/شهردار: شاداب‌سازی شهر در دستور کار شهرداری است

شهردار سنندج از آغاز پروژه ساماندهی ورودی سنندج- سقز با هزینه 5 میلیارد ریال  خبر داد و گفت: این طرح در زمینی به مساحت 12 هزار متر مربع احداث می شود.

شهردار سنندج از آغاز پروژه ساماندهی ورودی سنندج- سقز با هزینه 5 میلیارد ریال خبر داد و گفت: این طرح در زمینی به مساحت 12 هزار متر مربع احداث می شود.

به گزارش نوای آبیدر، "منوچهر فخری" شهردار سنندج با بیان اینکه وردی‌های سطح شهر همواره از نقاط پر اهمیت در راستای جذب مسافران و گردشگران  محسوب می شود، گفت: یکی از برنامه های که در الویت کار این شهرداری در سالجاری قرار گرفت بحث ساماندهی ورودیهای سطح شهر بود.


وی اظهار کرد: نخستین طرحی که امسال در راستای ساماندهی ورودیهای سطح شهر اجرا شد، پروژه ساماندهی ورودی سنندج – کرمانشاه بود که موجب رضایتمندی شهروندان و مسافران قرار گرفت.


شهردار سنندج از آغاز اجرای پروژه ساماندهی ورودی سنندج –سقز خبر داد  و گفت: این طرح در زمینی به متراژ 400 متر طول و عرض 32 متر و در مجموع در مساحتی بیش از 12 هزار متر مربع احداث می شود.


فخری گفت: در این پروژه اقداماتی نظیر احداث پیاده رو به متراژ 2هزار متر مربع، احداث فضای سبز به متراژ 6 هزار و همچنین احداث پارکینگ به متراژ 3 هز ار متر مربع اجرا خواهد شد.


شهردار سنندج افزود: بعد از اتمام عملیات عمرانی نصب آلاچیق، مبلمان پارکی و نورپردازی این پروژ نیز اجرا خواهد شد.


وی عنوان کرد: برای اجرای پروژه ساماندهی سنندج – سقز عملیاتی نظیر 6500 متر مکعب خاکبرداری و همچنین اجرای 13 هزار متر مربع خاکریزی انجام شده است.


وی هزینه اجرای این طرح را 5 میلیارد ریال  اعلام کرد و گفت: هزینه اجرای این پروژه از محل اعتبارات داخلی شهرداری تامین شده است.


فخری ابراز امیدوراری نمود که با اجرای پروژه ساماندهی ورودیهای سطح شهر علاوه بر زیباسازی و ایجاد محیط شاداب بتوانیم موجبات رضایتمندی شهروندان و مسافران را فراهم نماییم.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

شهردار سنندج منوچهر فخری ورودی‌های شهر سیمای بصری شهری

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->