• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : شنبه 6 آذر 1395 / 07:20   کد خبر : 4367   گروه : اجتماعی
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری سنندج در گفتگوی اختصاصی با نوای آبیدر:

برخورد جدی و قانونی با تبلیغات محیطی غیرمجاز در سنندج/اجحافی در حق طلبکاران نکرده‌ایم

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری سنندج با اشاره به حجم بالای تبلیغات محیطی غیرمجاز در سطح شهر توسط اشخاص و ادارات گفت: با تبلیغات محیطی غیرمجاز در سطح شهر برخورد جدی می‌کنیم.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری سنندج با اشاره به حجم بالای تبلیغات محیطی غیرمجاز در سطح شهر توسط اشخاص و ادارات گفت: با تبلیغات محیطی غیرمجاز در سطح شهر برخورد جدی می‌کنیم.

"هه‌تاو فریدونی" مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری سنندج در گفتگوی اختصاصی با نوای آبیدر با اشاره به مشکلات مالی شهرداری، گفت: با وجود این مشکلات، رسیدگی به مشکلات و مطالبات مردم در اولویت کاری سازمان زیباسازی است.

 

وی تصریح کرد: میزان درآمدهای سازمان با تقاضاهای طلبکاران همخوانی نداشته و انتظار همکاری و همدلی بیشتری از سوی این عزیزان داریم.

 

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری سنندج افزود: کدهای درآمدی ما از تبلیغات محیطی، کانکس و دکه است که متاسفانه در سال‌های اخیر حجم تبلیغات غیرمجاز موجب کم شدن درآمدهای این سازمان شده است.

 

وی تاکید کرد: تسویه حساب‌های بدهکاران بر اساس اولویت و رقم بدهی آنها بوده و در این راستا اجحافی در حق هیچ شخص و سازمانی نشده است.

 

فریدونی با اشاره به ماده 4 آئین نامه اجرایی ساماندهی تبلیغات شهری، افزود: نصب هرگونه برزنت، پلاکارد، داربست، تابلوهای تبلیغاتی ( بیلبورد، بالون، استند، حجمی دیواری، پشت بام و…) تابلوهای معرف کاربری مربوط به اشخاص حقیقی یا حقوقی، دیوارنویسی، پوسترهای کاغذی، برچسب، … باید با مجوز شهرداری نصب گردد در غیراینصورت رأساً توسط شهرداری جمع آوری و یا امحاء خواهد شد.

 

وی ادامه داد: با وجود قانون فوق الذکر، متاسفانه کماکان برخی از ادارات اقدام به نصب تبلیغات محیطی بدون مجوز می‌کنند.

 

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری سنندج تصریخ کرد: با ادارات، اشخاص و هر فردی که به صورت غیرقانونی اقدام به نصب تبلیغات محیطی کند، برخورد قانونی می‌کنیم.

 

وی در ادامه انتقاد را راه پیشرفت هر مجموعه‌ای برشمرد و گفت: دست منتقدین منصف را که مشکلات و نقاط ضعف را به ما گوشزد می‌کنند می‌بوسیم اما با تخریب کنندگان و سیاه‌نمایان برخورد می‌کنیم.

 

فریدونی از همکاری با سمن‌ها در راستای بکارگیری تعدادی از زندانیان مورد تائید مسئولین در اجرای طرح‌های این سازمان خبر داد و افزود: جهت ارتقای وضعیت بصری شهر و همچنین ایجاد همکاری دوسویه و چندسویه شهرداری با NGO ها، این طرح با رنگ آمیزی مدارس حاشیه شهر صورت خواهد گرفت.

 

این کارشناس ارشد معماری شهری گفت: ساماندهی ورودی‌های شهری، نورپردازی‌های شبانه، و ارتقای کیفیت بصری شهری در راستای جلب مسافرین و توریست بیشتر به سنندج از دیگر برنامه‌های سازمان زیباسازی شهرداری سنندج است.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

سازمان زیباسازی شهرداری سنندج تبلیغات محیطی غیرمجاز هه‌تاو فریدونی بدهی شهرداری سنندج

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->