• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : پنجشنبه 4 آذر 1395 / 14:14   کد خبر : 4359   گروه : اجتماعی
شهردار خبر داد؛

کارتن‌خواب‌ها و افراد بی‌سرپناه سطح شهر سنندج ساماندهی می‌شوند

شهردار سنندج گفت: با توجه به شروع فصل سرما و در راستای حمایت از افراد آسب دیده  تمامی افراد کارتن خواب و بی سرپناه در مرکز نگهداری متکدیان اسکان داده می شوند.

شهردار سنندج گفت: با توجه به شروع فصل سرما و در راستای حمایت از افراد آسب دیده تمامی افراد کارتن خواب و بی سرپناه در مرکز نگهداری متکدیان اسکان داده می شوند.

به گزارش نوای آبیدر، "منوچهر فخری" شهردار سنندج با بیان اینکه بسیاری از افراد آسیب دیده به دلایلی محل زندگی آنها در پارکها و اماکن مخروبه سطح شهر است، گفت: این افراد که عمدتاً بی خانمان هستند در فصول سرد سال دچار مشکلات فراوانی می شوند و مردم هم ار مسولان انتظار ساماندهی آنها را دارند.


وی اظهار کرد: شهرداری نیز در راستای رسالت کاری خود و با هدف حمایت از این قشر آسیب پذیر نسبت به ایجاد مکانهای جهت اسکان این افراد اقدام نموده است.

 

شهردار سنندج از اسکان افراد بی سرپناه و کارتن خواب در مرکز نگهداری متکدیان خبر داد و گفت: با تمهیدات صورت گرفته این افراد از سطح شهر جمع آوری و اسکان داده می شوند.


فخری افزود: اکیپ جمع آوری متکدیان این شهرداری شبانه نسبت به جمع آوری افراد کارتن خواب اقدام می نماید و پس از ثبت نام این افراد تا پایان فصل زمستان اسکان داده می شوند.


شهردار سنندج از شهروندان درخواست نمود تا در صورت روئیت افراد کارتن خواب می تواند با شماره تماس 33160570 مرکز نگهداری متکدیان تماس حاصل نموده تا  نسبت به جمع آوری این افراد اقدام نمایند.


فخری ابراز امیدواری کرد که با همکاری دستگاههای حمایتی و انتظامی بتوانیم در فصل زمستان نسبت به اجرای این طرح اقدام نماییم.

 

 انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

شهرداری سنندج منوچهر فخری ساماندهی بی سرپناهان سنندج مرکز نگهداری متکدیان

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->