• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : چهارشنبه 3 آذر 1395 / 15:33   کد خبر : 4353   گروه : ورزشی
معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان:

مجمع سازمان‌های مردم نهاد جوانان کردستان راه‌اندازی می‌شود/لزوم مشارکت مردم در حل مشکلات جوانان

معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان در دیدار سازمان های مردم نهاد جوانان به توجه ویژه دولت در این سه سال به حوزه جوانان اشاره کرد و گفت: حل مشکلات اجتماعی بدون همراهی مردم امکان پذیر نیست و دولت از مشارکت اجتماعی جوانان استقبال می کند. 

معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان در دیدار سازمان های مردم نهاد جوانان به توجه ویژه دولت در این سه سال به حوزه جوانان اشاره کرد و گفت: حل مشکلات اجتماعی بدون همراهی مردم امکان پذیر نیست و دولت از مشارکت اجتماعی جوانان استقبال می کند. 

به گزارش نوای آبیدر، جمعی از مدیران سازمان های مردم نهاد جوانان استان کردستان در روز چهارشنبه 3 آذرماه با علیرضا آشناگر معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان دیدار و به گفت و گو نشستند.


در این دیدار که با با هماهنگی معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان و کارشناسان اداره کل برگزار شد، جمعی از دبیران و اعضای سازمان های مردم نهاد جوانان استان کردستان از شهرستان های مختلف به معرفی سمن خود و از نزدیک به بیان مشکلات این حوزه پرداختند.


معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان در این دیدار به توجه ویژه دولت در این سه سال به حوزه جوانان اشاره کرد و گفت: حل مشکلات اجتماعی بدون همراهی مردم امکان پذیر نیست و دولت از مشارکت اجتماعی جوانان استقبال می کند. 


علیرضا آشناگر از راه اندازی مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان کردستان در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: جلساتی در روزهای آینده با حضور مدیران فرهنگی استان و اعضای سازمان های مردم نهاد به منظور راهکارهای مناسب برگزار می شود.


هیرش رضایی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان در این دیدار به برنامه های خود در جهت پیشرفت و اعتلای حوزه جوانان اشاره کرد و افزود: جامعه امروزی بدون همراهی و مشارکت سمن ها به توسعه دست نخواهد یافت.


رضایی اظهار داشت: ساماندهی و توانمندسازی سازمان های مردم نهاد در اولویت ویژه است و در این راستا به همکاری مدیران ارشد استان نیازمندیم.


وی گفت، توانمندسازی و اعتماد به سازمان های مردم نهاد می تواند در راستای اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی در زمینه های مختلف به نفع جامعه و ادارات مرتبط باشد. 


در پایان دیدار مدیران سازمان های مردم نهاد جوانان با معاون استاندار کردستان، لزوم راه اندازی سمن سرا در شهرهای کردستان، مشکلات ثبت شرکت ها، امور مالیات و بیمه، عدم شناخت مدیران از کارکردهای سازمان های مردم نهاد و مشکلات مالی از مباحثی بود که توسط دبیران سازمان های مردم نهاد مطرح شد.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

سازمان های مردم نهاد کُردستان مشکلات جوانان علیرضا آشناگر سمن ها

نظرات بینندگان :

صلاح.بی خوشی چهارشنبه 3 آذر 1395 | 17:01 پاسخ

سلام.من از طرف خودم از شما تشکر میکنم .وامیدوار هستم موفق باشی وهرچه زودتر کارو را انجام بدهید .ومن هم یکی از اون مغازه ها را اجاره میکنم.چون بیکارم.

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->