• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : سه شنبه 2 آذر 1395 / 13:53   کد خبر : 4347   گروه : فرهنگ و هنر
معاون خدمات شهری شهرداری:

مسابقه عکاسی پاکبانان نارنجی پوش سنندج تا آذرماه تمدید شد

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج از تمدید مسابقه عکاسی پاکبانان نارنجی پوش خبر داد و گفت: شهروندان می تواند تا دهم آذر ماه سالجاری نسبت به ارسال آثار خود با محوریت پاکبان شهر پاک اقدام نمایند.

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج از تمدید مسابقه عکاسی پاکبانان نارنجی پوش خبر داد و گفت: شهروندان می تواند تا دهم آذر ماه سالجاری نسبت به ارسال آثار خود با محوریت پاکبان شهر پاک اقدام نمایند.

به گزارش نوای آبیدر، "آرش رخزادی" معاون خدمات شهری شهرداری سنندج گفت: با هدف تقدیر از تلاشهای شبانه روزی کارگران خدوم و زحمتکش خدمات شهری برگزاری مراسمی تحت عنوان گردهمایی پاکبانان نارنجی پوش در دستور کار این معاونت قرار گرفت.


وی اظهار کرد: یکی از برنامههای این گردهمایی برگزاری مسابقه عکاسی با محوریت پاکبان شهر پاک است.


معاون خدمات شهری شهرداری سنندج از تمدید مسابقه عکاسی گردهمایی پاکبانان نارنجی پوش خبر داد و گفت: با هدف مشارکت بیشتر شهروندان مسابقه عکاسی این گردهمایی تا دهم آذر ماه سالجاری تمدید شد.


رخزادی ادامه داد: علاقمندان به شرکت در این مسابقه عکاسی می توانند آثار خود را در قطع A3 در 3000 dpi به آدرس خیابان امام روبروی اداره گمرک طبقه دوم معاونت خدمات شهری ارسال نمایند.


وی عنوان کرد: در کنار برگزاری مراسم گردهمایی پاکبانان نارنجی پوش نمایشگاهی از آثار عکاسی شهروندان برگزار می شود و بر اساس رای هیات داوران به آثار برتر جوایزی اهدا خواهد شد.


رخزادی تصریح کرد: در مراسم گردهمایی پاکبانان نارنجی پوش از جوانترین، مسنترین و همچنین از پاکبانان نمونه تقدیر بعمل خواهد آمد.


معاون خدمات شهری شهرداری سنندج از شهروندان در خواست نمود با مشارکت در مسابقه عکاسی این گردهمایی علاوه بر یاری نمودن ما در اجرای بهتر این مراسم، گوشه از زحمات این قشر زحمتکش را به نمایش در آورند.  

 

نوای آبیدر - مسابقه عکاسی پاکبانان نارنجی پوش در سنندج

انتهای پیام/  

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

پاکبانان نارنجی پوش سنندج پاکبان شهرداری سنندج آرش رخزادی

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->