• نوای مردم، برای مردم
  • About People and For People
  • اولین سایت خبری مستقل شهرستان سنندج
  • Navayeabidar Local News Portal
تاریخ انتشار : یکشنبه 16 آبان 1395 / 15:08   کد خبر : 4285   گروه : اجتماعی
مدیر شهرداری منطقه یک سنندج خبر داد:

رمپ ورودی و خروجی اتصال خیابان اردلان به بهار احداث شد

مدیر شهرداری منطقه یک سنندج از اتمام عملیات احداث رمپ ورودی و خروجی اتصال خیابان اردلان به بهار خبر داد و گفت: با اتصال این دوخیابان بخشی از ترافیک  سطح منطقه کاهش می یابد.

مدیر شهرداری منطقه یک سنندج از اتمام عملیات احداث رمپ ورودی و خروجی اتصال خیابان اردلان به بهار خبر داد و گفت: با اتصال این دوخیابان بخشی از ترافیک سطح منطقه کاهش می یابد.

به گزارش نوای آبیدر، "شاهو شاهویی" مدیر شهرداری منطقه یک شهرداری سنندج گفت: با هدف روانسازی ترافیک و بهسازی معابر عملیات اتصال خیابان اردلان به خیابان بهار در اوایل سالجاری در دستور کار این منطقه قرار گرفت.


وی اظهار کرد: پروژه اتصال خیابان اردلان به خیابان بهار دارای طول 600 متر وعرض 8 متری است که در پشت تپه شیخ محمد باقر واقع شده است.


مدیر شهرداری منطقه یک شهرداری سنندج افزود: در راستای اتصال این دو خیابان تاکنون عملیاتی نظیر 600 متر جدول گذاری کانیوا، 600 متر جدول گذاری نهر و همچنین 144 متر مکعب خاکبرداری انجام گرفته است.


شاهویی از احداث رمپ ورودی وخروجی اتصال خیابان اردلان به خیابان بهار خبر داد و گفت: با اتصال این دوخیابان بخشی از ترافیک سطح منطقه کاهش می یابد.


وی افزود: برای احداث رمپ ورودی وخروجی این خیابان عملیاتی نظیر 450 متر مکعب پی کنی و خاکبرداری، 520 متر طول احداث کانیوا، 397 متر طول احداث نهر، احداث پله و دیوار حائل 175 متر مکعب و جدول گذاری 165 متر و جدول گذاری ( 50*50 ) نیز 31  انجام گرفته است.

 

انتهای پیام/

Navayeabidar Telegram Channel


برچسب هـا :

شهرداری منطقه یک سنندج خیابان اردلان سنندج خیابان بهار سنندج شاهو شاهویی

نظرات بینندگان :

      اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت نوای آبیدر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

-->